Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan jeomad Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8,847
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 589,901
Ynt: Ankara Offroad Ve Outdoor Etkinlikleri Grubu

Savaş Cherokee' Alıntı:
Yaw arkadaş herkeşmi yalancı:smiley:dünden beri 3 tane forester baktım olamaz.nbe deseler tersi çıkıyor.en son bugün bir öğretmene konuşması, beyefendiliği, yaklaşımıneticesi çok güvendim.şaşmazda buluştuk ustasıda arabayı methetti.Allah var araç çok güzel görünüyordu.ama 2 parça boya var dediği aracı teste soktum 4 boya 1 değişen tespitinden sonra oktur başka bakmaya gerek yok dedim...hocanın cevabı; cihazı bozuk arabamda 2 boya var:smiley:))))))))amma araba cidden güzeldi.baştan dürüstçe söylese alırdım...

Savaş abi,doğru adam bulmak çok zor artık,çok dikkat etmek lazım...
Bu arada Subaru damı karar kıldın,çok güzel araç,Nissan Xtrail de bakabilirsin,fiyatları benzer...

Etiketler

Savaş Cherokee' Alıntı:
nereye gidiyorsunuz kızlar bensiz:smiley:)) bak hele 4x4 ümüz yok bize haber de verilmiyor:smiley: Gökhan senle ben ninek arabalarımıza binip göksu park a gidek>:smiley:

Aşk olsun Savaş abı,Sensiz etkinlik olur mu hiç...Artık Gökhan da geliyor,sizsiz akla bile gelmez...
Ofroadımız geldi,buradan yazıştık ama senin araç işi olmamış herhalde,haftaya ayarlayında gidelim,gezelim,tozalım,çamurlanalım...

mesut kose' Alıntı:
Beylerrr Elmadağ'a kar yağmış, hafta sonuna ne olur bilinmez ama erimezse acayip bir rota planım var ;D ;D ;D

Bu hafta Umutcan gitti oraya,iyi kar varmış resimlerden gördüm.
Olabilir,hatta züper olur Mesut abi:smiley:

Dostlar,
Gezenbilir Kış Kampına katılım fikrine ne dersiniz?

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=101495.0;topicseen

Gökhan,
Bizim etkinlik 2 haftadır ertelenmek durumunda kaldı.Mesut abinin il dışından misafiri gelmiş,malum okullar tatil.
Bundan dolayı ertelemek durumunda kaldık.
İnşaallah bir aksilik çıkmazsa önümüzdeki hafta planlayacağız,bu arada Gezenbilirin Yedigöllerde kış kampı var,ona da gidebiliriz.
Hafta içi konuşur karara bağlarız...
Bu arada Mavi gölde götürdün mangalı,afiyet olsun... ::smiley:
İyi haftasonları.

salih yardımcı' Alıntı:
Gökhan,
Bizim etkinlik 2 haftadır ertelenmek durumunda kaldı.Mesut abinin il dışından misafiri gelmiş,malum okullar tatil.
Bundan dolayı ertelemek durumunda kaldık.
İnşaallah bir aksilik çıkmazsa önümüzdeki hafta planlayacağız,bu arada Gezenbilirin Yedigöllerde kış kampı var,ona da gidebiliriz.
Hafta içi konuşur karara bağlarız...
Bu arada Mavi gölde götürdün mangalı,afiyet olsun... ::smiley:
İyi haftasonları.
siz olmadan tadı çıkarmı abim

Gökhan,
Kimseden ses yok.Mesut abi bağ bahçe işlerine daldı,Savaş abi al-sat derdinde. ::smiley:
Ömer arabayı sattı,ben desen iş güç koştur.
2 haftadır Mesut abiyi arayıp gidelim diyorum,o da müsait olamadı,Savaş abi arabayı kiralayamadı,
Bakalım bu hafta sessiz bekliyorum,kimden ses çıkacak görelim diyorum...

ben şu kış kampına çok hevesliydim arabayı da yetiştiririm diyodum ama zaten bütün haftasonu çalışacağım varmış komple yattı. bu hafta da yetişmez gibi. haftaya belki ama sonraki hafta işten de ayrılacağım üzere mutlak sahalara döneceğim : D bu arada gözünüze kulağınıza uygun araç gelirse haberim olsun ;)

Ömer hocam,
Ben,sen arabayı sattın diye hatırlıyorum sanki.Tamirde miydi?
Kış kampına ben de gitmek istemiştim ama Cumartesi bütün gün işim vardı,gözüm de almadı.
Havalar biraz ısınınca bir kamp etkinliği düzenleyelim.
Bu arada işten ayrılıyorum derken...?
Hayırlısı olsun...

salih yardımcı' Alıntı:
Ömer hocam,
Ben,sen arabayı sattın diye hatırlıyorum sanki.Tamirde miydi?
Kış kampına ben de gitmek istemiştim ama Cumartesi bütün gün işim vardı,gözüm de almadı.
Havalar biraz ısınınca bir kamp etkinliği düzenleyelim.
Bu arada işten ayrılıyorum derken...?
Hayırlısı olsun...

sattım abi doğrudur çatlak blok bana son sürprizi oldu dehledim.yenisini yetiştirmek kastım. kamp güzel olur aynen uygun zamanda. iş için de sağol abi hayırlısı.

Günaydın millet, benim bu yeni iş nedeni ile bu aralar pek aranızda olamayacağım maalesef, hafta sonları özellikle daha yoğun bir tempo beni bekliyor, İncekte ki yeni mekanı sezona yetiştirmeye çalışıyorum, bağ bahçe işlerinde çalışmak isteyen olursa beklerim ;)

mesut kose' Alıntı:
Günaydın millet, benim bu yeni iş nedeni ile bu aralar pek aranızda olamayacağım maalesef, hafta sonları özellikle daha yoğun bir tempo beni bekliyor, İncekte ki yeni mekanı sezona yetiştirmeye çalışıyorum, bağ bahçe işlerinde çalışmak isteyen olursa beklerim ;)
mesut abi bu kadar adamız yaa yetiştirmek ne demek :smiley: kendi şahsıma konuşuyorum yapabiliceğimiz becerebiliceğimiz bişe olursa haber ver...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,420
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri