Ankara - Karagöl'de Sonbaharın Renkleri (19 Ekim 2008)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan jargondeath Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 39
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 23,941
Ynt: Ankara - Karagöl'de Sonbaharın Renkleri (19 Ekim 2008)

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka bir an evvel yeni çalışmalara sizlerle olma isteği doğuruyor. Birazda olsa sizleri oralara götürebildiysem ne ala ama oraları gözle görüp havasını içine çekmek çok daha başka.

Etiketler

Gerçekten çok güzel çalışmalar. Eline sağlık. Paylaşımın için teşekkürler.

Doğa renkleriyle karagölü ebruli yapmış, bu güzellikleri yansıttığınz için teşekkürler küçük sevinçler eklendi bu dakkalarda ayrı bir keyif yaşatıryor bana:smiley:)

Yorumunuz için çok teşekkür ederim. Deniz hanım sağolun. İnsanlara bir şeyler katabilmek büyük keyif. İnsanları bilgisayar başında bir yerlere götürmek doğru yolda olduğumu gösteriyor bana. Likn'te nacizane yeni çalışmalarımıda görebilirsiniz.

Link : http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=18171.0

buradan öğrenip gittik biz de bugün. gerçekten çok şahane biryermiş fakat biraz küçük.. kamp için çok soyutlanmış biryer göremedim ama mangal için göl boyunca güzel yerler var. bu arada su gerçekten de siyah :smiley: havası bitki örtüsü çok güzel. bir de sonbahar olduğu için ağaçlar ayrı güzeldi. yol genel olarak düzgün sadece bir bölümünde asfalt yok ve mıcır.
onun dışında girişin 7 lira olması insanın canını sıkmıyor değil. ne makbuz var ne de bir belediye yazısı. 7 lirayı kime verdiğimi bilmiyorum.

Üstadım bu atladığım bir konuydu ( Kapıda araç başı alınan 7 ytl ) . Sayenizde fark edildi. Bizde yedi liralik ücreti ödiyip fiş alamayanlardandık :(

Umarım fotoğrafların yola düşmenizde faydası olmuştur. Anladığım kadarıylada genel olarak memnun kalmanızda beni tavsiyemde haklı çıkardı. Amacım kendime pay çıkarmaktan ziyade paylaşımların değerinin bilinmesi adına. Ayrıca gezi notları paylaşımınız için teşekkür ederim.

jargondeath' Alıntı:
Yorumunuz için çok teşekkür ederim. Deniz hanım sağolun. İnsanlara bir şeyler katabilmek büyük keyif. İnsanları bilgisayar başında bir yerlere götürmek doğru yolda olduğumu gösteriyor bana. Likn'te nacizane yeni çalışmalarımıda görebilirsiniz.

Link : http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=18171.0

Rica ederim:smiley: siz sevdiğiniz bir çekim yaptınız emeğiniz doğrultusunda bizlerle paylaştınız.Paylaşmak güzeldir.:smiley:

Fatih, fotoğraflar müthişler, harikalar, büyük keyif almışsındır bu geziden eminim, bize de bu keyfi yaşattığın için çok teşekkürler ediyorum, ellerine sağlık ve devamını bekliyorum tabii.

Fotoğraflarla aktara bildiğimi düşündüğüm duygularım umarım sizlere kadar ulaşıyordur. Sevgiler saygılar sunarım.

jargondeath' Alıntı:
Üstadım bu atladığım bir konuydu ( Kapıda araç başı alınan 7 ytl ) . Sayenizde fark edildi. Bizde yedi liralik ücreti ödiyip fiş alamayanlardandık :(

Umarım fotoğrafların yola düşmenizde faydası olmuştur. Anladığım kadarıylada genel olarak memnun kalmanızda beni tavsiyemde haklı çıkardı. Amacım kendime pay çıkarmaktan ziyade paylaşımların değerinin bilinmesi adına. Ayrıca gezi notları paylaşımınız için teşekkür ederim.
evet fotoğrafların ve biraz da merakımın etkisi çok oldu.
doğada hiç böylesine canlı renkler görmemiştim resmen parlıyor fosforlu gibi yapraklar. geçen hafta yeniden gittim =)
aslına bakarsanız 7lira giriş için evet çok, fakat tuvaletler çevre göl ortam hepsi tertemiz.. ve kapıdaki parayı alan görevliyle konuşunca sadece 2 kişi olduklarını ve herşeyle kendilerinin ilgilendiklerini söyledi. gerçekten taktir ettim. en azından ordaki emeğe verdiğimi düşündüm o parayı ve teşekkür ettim umarım her geldiğimizde böyle görürüz burayı dedim. ne yerler gördüm ben 5 lira verip girdiğim ve şehirden daha sağlıksız bunaltıcı doğası olan...

Sn Fatih bey,
paylaşımlarınız için çok teşekkürler, diğer arkadaşlarında bütün yorumlarına katılıyorum.Uzun zamandır uğramadığım bir mekandı, sayenizde hatırlamış olduk.
Birde affınıza sığınarak, fotoğraf ekipmanınız hakkında kısaca bilgi alabilirmiyim.
Bu sıralar 18-55 KIT lensimden kurtulmak aşamasındayım ama kısıtlı bütçe ile doğru bir lens almak istiyorum.Konunun dağılmaması anlamında özelime de yazarsanız sevinirim.
Teşekkürler.

Bu fotoğraflara nasıl yorum yapsam bilmiyorum doğa süper ...

Fatih Bey'in Sonbaharda Karagöl Fotoğraflarından 3 sene sonra, Aynı mekanda bir sonbahar günü daha:
Tarih: 16 Ekim 2011
(Fotoğraflar Eşim (Derya) tarafından çekildi)

IMG 6655

IMG 6658

IMG 6673

IMG 6698

IMG 6758

Görüntüler harika ellerinize sağlık, bizde 23 Ekimde gidiyoruz GEZENBİLİR olarak, umarım aynı güzellikleri yakalayabiliriz..

ceranus' Alıntı:
Görüntüler harika ellerinize sağlık, bizde 23 Ekimde gidiyoruz GEZENBİLİR olarak, umarım aynı güzellikleri yakalayabiliriz..
Teşekkürler,
fotoların devamını yükleyemedim, hata verdi birkaç kez.. Bir ara tekrar deneyip, yükleriz...
Bu hafta sonu şehir dışında olacağımız için katılamayız ama burada olsaydık, gezenbilir ekibi ile de tekrar giderdik..
Bu arada havanın ısınması bekleniyor ama, ne olur ne olmaz, yanınıza bolca kalın giyisi almayı unutmayın.. Kapalı ve sıcak mekan yok malesef (var ama açık değil) , biz bebek sebebiyle nöbetleşe arabada kaldık..
keyfini çıkartın güzel manzaranın, tam zamanı orasının sanırım..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,437
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR