Ankara; Kan Arama Anonsları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,081

ceranus

Tabanvay-Offroad Grubu
Yer
ANKARA
Değerli Gezenbilir Ailemiz,

Kan Araması gereken dostlarımızın

Ad-Soyad
Kan Grubu
Telefon numarasından

oluşan bilgilerini bu başlıkta paylaşmaları ve kan verebilecek arkadaşlarımızın destek olmaları belkide bir çok yaşama can katacaktır..

Etiketler
Ynt: Ankara; Kan Arama Anonsları

Adım İsmail
Kan Grubum A rh (+)
Telefon numara 5387245352

Bir Arkadaşımızın ihtiyacı oldugunda buraya mesaj bırakır ama bizler görmeye biliriz onun için ben baştan yazdım.
Genelde kan veriyorum ama son günlerde vermedim. İhtiyacı olan arkadaşlar arayabilirler.

Ad : Erkan Nezir
Kan gurubu : 0 rh (-)
Telefon : 0553 475 45 09

Zerrin hanım geçen gün ankara off road ve outdoor etkinlikleri gurubuna bıraktığınız kan ilanı için sinem hanımın babasına kan verdim, fakat ameliyat tarihi ertelenince bizim kanlarımızın sinem hanımın babasına bir faydası olmadı çün ki ameliyat sırasında taze kana ihtiyacları varmış, verdiğimiz kanlar bir başkasına şifa olur umarım
Şimdilik 3 ay boyunca kan veremiyeceğim ama ihtiyac halinde bu süre bitince ihtiyacı olanlan arkadaşlara kan verebilirim

Ad-Soyad : AHMET AKIN ERYİĞİT
Kan Grubu : AB Rh +
Telefon numarasından : 536 558 43 73

7 Gün 24 Saat telefonum sürekli açıktır. Her saat ve her an irtibata geçebilirsiniz. Nerede olursam olayım her halükarda kan verebilirim. Damar yapımdan ötürü Trombosit maalesef almıyorlar :( bunu üzülerek belirtmek durumundayım...

Gerçekten işe yarayabilecek ve lazım olan bir topic,
teşekkürler zerrin.birde il yazılırsa daha iyi olacaktır.
maalesef bendeki kanı almıyorlar bu yüzden yazamıyorum.(s.k.tarihi geçmiş) :D

son_kral_54' Alıntı:
Gerçekten işe yarayabilecek ve lazım olan bir topic,
teşekkürler zerrin.birde il yazılırsa daha iyi olacaktır.
maalesef bendeki kanı almıyorlar bu yüzden yazamıyorum.(s.k.tarihi geçmiş) :D

Hamdi Bey beni mazur görün konuyu dağıtmak istemem ancak Ankra sayfasındayız :D

MURAT TUTUŞ
0555905274 A RH+ ZATEEN HER 3 AYDA BİR KAN VERİYORUM.İHTİYAÇ HALİNDE ARAYIN GECE VEYA GÜNDÜZ.ACİL ŞİFALAR HER HASTAYA..

Zerrin hanım merhaba. Böyle bir başlık açılması hususunu facebook ta konuşmuştuk hatırlarsan o gün bir arkadaşımıza kan aranıyordu. Güzel bir topik olmuş teşekkürler.

Umarım gerekmez ama oldu ya ihtiyaç varsa (kan sulandırıcı olarak aspirin kullanıyorum mahsuru yok ise eğer) lütfen arayın.
Ümit Tiryaki
0 Rh +
05362460909

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.