Ankara; Işık Dağı (11-16 Aralık 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan iroqua Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 29
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,031
Ynt: Ankara; Işık Dağı (11-16 Aralık 2010)

.

PC156789

PC156791

PC166801

Etiketler

umarım bilgisayarınızın karşısında sıcak cayınızı yada kahvenizi yudumlarken sizi gittiğim yerlere götüremesemde hayaller kurgulamanızı sağlayabilmişimdir. Saygılarımla.

PC166802

PC166807

PC166808

Erkan Bey fotoğraflar çok güzeller, Işık Dağını çok özlediğimi hissettim, teşekkürler, sizin yayla eviniz de çok güzel, soğukta ısıtmak çok zordur, biz Yukarı Çanlı'dan sonra girilen IşıkDağı yolu ilerisinde bulunan çoğunluklada biz dağcıların kaldığı tabii kışın Ayı Bar da çok kaldık, kalabalık olduğumuz zamanlarda kolayca ısıtabiliyorduk içeriyi..

aslında evim yaylada değil yukarı çanlı köyünde duvarları 80 cm taş oluğu için ısınması cok uzun sürüyor ısındığı zamanda 1 hafta soğumuyor, evi odunla kömürle ısıtıyorum 40-45 derece oluyor uyuduğumda ise soğumaya başlıyor yada dışarıya cıktığımda, ısı yeniden -5 ila -10 dereceye düşüyor bu yüzden uyku tulumumda yatmak zorunda kalıyorum, evet ayı barı biliyorum her gelenin duvarlarına yada catısına bir tarih yada anı bıraktığı yer :smiley:

silahla cekilmiş fotoğraf koymayı hic tasvip etmesemde ayı barın bulunduğu tek görsel bu var elimde umarım en kısa zamanda gidersiniz

9

Umarım en kısa zamanda oralarda oluruz, yürüyüşler için daha sık gidiyoruz ancak kış kampları biraz daha az oluyor..

sizlerin aranızda olmayı çok istiyorum ama bir türlü iznim programlarınıza uymuyor lada nivamı da sattım şimdi yeni bir 4x4 almak için bütcemi denkleştirmeye calışıyorum umarım en kısa zamanda sizleri yakından tanıma fırsatım olur

Ne zaman isterseniz katılabilirsiniz, ilk fırsat 26 Aralıkta Gölbaşı tanışma etkinliği olacak, ETKİNLİKLER bölümünden inceleyebilirsiniz, zamanınız uygun olursa sizide bekleriz... yeni aracınızıda en kısa zamanda alırsınız umarım..

Unutmadan söyleyeyim yarında Kayagöl'e kar yürüyüşüne gidiyoruz, ETKİNLİKLER bölümümüzde konusu var yine :smiley:

teşekkür ederim davetiniz için umarım gelebilme imkanım olur

Dört yıl öncesinin konusunu hortlatmak gibi olacak ama olsun,Benim aşık olduğum bir yer Işık Dağı ve çevresi.Yukarı Çanlı,Salın köyü,Karagöl,İğciler köyü ... Her hafta gitmeye çalışırım bir çok dostum da oldu oralarda.Manzaralarınız süper,inşallah bu pazar da gideceğim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR