Ankara Hurdacılar Sitesinde 350 Adet Land Rover

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan jeep Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 96
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 240,678
Ynt: Ankara Hurdacılar Sitesinde 350 Adet Land Rover

arkadaslar Defender savunulmaya ihtiyaci olan bir arac degildir. onlarca yildir dunyanin heryerinde, en zorlu sartlarda kendisine verilen sivil, askeri tum gorevleri yapmistir. ve hala yapmaktadir. O yuzden bosuna yormayin kendinizi begenen begenir begenmeyen begenmez. Ama eminimki en begenmeyen bile tertemiz bir defender gordugunde durup 2 kere bakiyordur, yada ucuz olsa fiyati hemen alir.

ben discovery kullaniyorum, konforu motor gucu asfalt performansi tartisilmaz. ama bugun 10 000 lere cok temiz sorunsuz bir defender bulsam aninda alir kapiya 2. arac olarak koyarim.

Etiketler

reha' Alıntı:
Arkadaslar
Hakan bey deneyimini anlattı ve bizler de yorumda bulunduk.. Dolayısı ile konuyu uzatmanın gezenbilir ailesine bir faydası olmayacağını düşünüyorum. reha

Reha bey konu dışı muhabbet etmiyoruz arkadaşlara yol göstermek amacıyla bildiklerimi paylaşıyorum
Arkadaşlara tavsiyem mke den araç alıp para kazanmak amacıyla toplanan araçlar hiç bir zaman kar bırakmaz bunun yerine
piyasadan 10-15 bin arası jeep xj alınıp 5 bin masrafla 45 bin e satabilirsiniz motoru çok güçlü olduğundan kimse beğenmemezlik yapmaz hatta aracı beğenmese bile verdiği paranın hatrına ondan iyi araç bile olmaz

[ 550 TL komple hidrolik direksiyon
[/quote]
göktuğ bey merhaba 550 tl komple hidrolik direksiyon dan bende
şiddetle satın almak istiyorum yardımcı olursanız memnun olurum .
selamlar

reha' Alıntı:
Arkadaslar
Hakan bey deneyimini anlattı ve bizler de yorumda bulunduk.. Dolayısı ile konuyu uzatmanın gezenbilir ailesine bir faydası olmayacağını düşünüyorum. reha

Biz bu araçları sabah saat 2-3 e kadar sanayi de kalıp, elimiz ile toplandık. Hiç bir şekilde satmak amacıyla yapılmadı. Gündüz harcanan vakitleri saymıyorum. Sizleri bilmem ama benim her saatim para.(pazarlama). Araca harcayacağım vakitle, aynı araçtan iki tane alırdım. O yüzden bu araçları hazırlarken satma amacı güdülmedi. Biz aracın bütün parçalarını değiştirdik. Satma amaçla yapılsaydı aldığımız fiyatın üzerine 2-3.000 tl ayırıp satardık. Mesela 750 tl ye komple boya teklifi aldık. Biz 1.800'e boyattık.

Son olarak; Reha bey'e saygılarımı sunar, en doğru cümleyi yazdığı için kendisine teşekkür. ederim.

Ankaradaki arkadaşlara bende haber gönderdim bunlardanbirtanede ben edinmeye çalışıyorum ama çok haklısınız bunlar zor adam olur

kokteknik' Alıntı:
[ 550 TL komple hidrolik direksiyon

göktuğ bey merhaba 550 tl komple hidrolik direksiyon dan bende
şiddetle satın almak istiyorum yardımcı olursanız memnun olurum .
selamlar

Halepten alınma sağdan hidrolik direksiyon kaldı. diğerlerini burada ki defenderlara taktık. şu anda 2 defender daha arıyor ama yok..

Bu bizim Kulüpten Hasan Armutçu'nun aracı. 2 arkadaşımız daha yarışmak için Kırıkkaleden 2 Land aldılar. Araçlar bittiği zaman bu hali alacak. Masrafı falan neye çıkar bilmiyorum. Ama yarıştaki potansiyeli ve görüntüsü doyurucu bence.

[attachment=1]

Fotoraf007 001

Ynt: RE: Ankara Hurdacılar Sitesinde 350 Adet Land Rover

ARSLAN67' Alıntı:
Böyle bir araç alınacağına piyasada daha temiz şahıstan alınması daha iyi.Böyle araç alıp bir ton masraf yapılacağına belki daha ucuz ve sorunsuz araba alınması daha iyi.Ayrıca böyle uzun süre yatmış araçta sorun bitmez hergün bir sorun çıkarır , kar yapacam diye bu işe girilmez bence.

Aslına bakarsanız kimisi hurda alıp ve ona emek harcayıp aracı baştan yaratmaktan daha büyük keyif alır ama sizin fikrinize de saygı duymak gerekir tabiki.

BU ARAÇLARA ULASABİLECEGİM BİR TELEFON VEYA BİR ADRES VAR MI VARSA TARAFIMDAN BİLGİLENDİRİLMESİNİ İSTERİM ...
TEŞEKKÜRLER..

'/ gidemediğin yer senin değildir / dedik defendere bindik 2500 dizel rampanın sonunda nefesi kesilmese harika bir araç

76522 1574501255983 1639120027 1328619 2117414 n

arkadaşlar bu araçların içinde telsiz araçları olabılır eğer onları bulabılırsenız şanslısınızdır demektır 0 a yakın oluyor araçların şanzıman ve motorları çünkü o araçlar yılda 1 tatbıkatlarda cıkıyor arazıye gerı kalan zamanda garajda yatıyor benım askerlık yaptıgım yerdekı telsız aracı 90 model ve yanlıs hatırlamıyorsam 10,000 km deydı

mutlu günler...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Geri