Ankara Gölbaşı Tır Parkı...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 14
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,487

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Arkadaşlar,
Bu sene karavanım Piri'ye yeni bir yer olarak bu tır parkını buldum.
Aylık ücreti 250 lira elektrik yok. Tuvaletler gördüğüm kadarıyla iğrenç durumda.
Ama şehre yakın düz zemini olan karavan parketmeye uygun bir yer.
24 Saat güvenlik var.
Kısa süreli konaklama fiyatı (Günlük) farklıdır. Ama o da çok cüzi bir şey.
Bilgilerinize. Özellikle karavanına yer arayanlara.

Etiketler

Upload 2019 11 12 10 24 37

yücel bey konumu haritaya girince burası çıktı ama doğru mudur? boş bir arazi gibi duruyor. teşekkürler.

Arkadaşlar,
Malesef Tır Parkında tuvaletler arıza yaptı ve yaptırmak yerine üzerlerine arızalı yazıldı.
Şu anda Tuvalet sıkıntısı var.
Üstad. Her şerde bir hayır vardır derler. Sen bu tır parkı işini bir daha düşün bana kalırsa.

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tır parkını seviyorum,
Güvenli ve Düz, Yerler çakıl dökülü ve çamur olmuyor. Fiyatı uygun ve 24 saat güvenlik var. Tuvalet konusunu dışarıyla halledebilirim. Tır Parkının girişi çıkışı her iki yönde de, yani hem Ankara, Hem de Konya yönüne çıkış yapmak için çok uygun. Bir çekme karavancı için bu tır parkı bir harika.

Yücel Hocam, koordinatta bir sorun var sanırım. Koordinata göre, yol kenarında çukur bir bölge görülüyor. Hiç bir tesis yok. Gugıl harita eski, tarihliydi, yandex de de su basmış görülüyor. Bir kontrol edebilir misiniz?

Haritada gösterilen yer kesinlikle doğru,
Şu anda orada bir Tır Parkı var.
Google'ın harita görüntüsü eskidir.
Daha bugün Tır Parkındaydım.
Bütün günü karavanımda geçirdim.
Karavanım halen orada durmakta.
Selamlar...

Yücel bey merhaba aranıza yeni katılıcam,çekme karavanım mart ayında teslim edilecek fakat Ankarada park alanı konusu sıkıntılı nerelere bırakabilirim bilgi verirseniz sevinirim tşk.

Yücel bey merhaba aranıza yeni katılıcam,çekme karavanım mart ayında teslim edilecek fakat Ankarada park alanı konusu sıkıntılı nerelere bırakabilirim bilgi verirseniz sevinirim tşk.
En iyi yer Güney Karavan'da. Aylık cüzi bir ücretle karavanınızı Kayaş'taki karavanparka bırakabilirsiniz. Üstelik ısınma hariç elektrik alabilir ve su ve tuvaletlerden faydalanabilirsiniz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR