Andriake Camping, Demre

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan aslanahmet Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,838

Etiketler
Ynt: Andriake Camping, Demre

Üstad, gidilince kapıda kalacakmışız gibi bir his doğdu, yabancı hariç kabul etmiyoruz filan ??? Yorum yapılırsa hiç fena olmaz yani.

Andriake ye dün uğradım.
Kamping güzel,ağaçlar var,tuvalet ve duşlar temiz,restaurant&cafesi var.
Elektrik almak için 20 m. kadar uzatma gerekli.

Fiyat; karavan ve içindekiler dahil günde 20 TL.Çadır olursa adam başı 10 TL.
Kampa Okan adında bir delikanlı bakıyor.

Ancaaak...Etraf bataklık.Bir yanı deniz arka tarafı bataklık. Akşamüstleri sivrisinek- time var...Tedbirli olmak gerekiyor.

Ben dün Finike deydim,limanda kaldım.Bu gün Kumluca sanayide karavanın elektrik işlerini hallediyorum.İstanbul'da iş yaptırmak çok zor.

Hepinize selamlar,

Tatilde en nefret ettiğim şey sivri sinek..
O mıntıkaya kamping yapanı sorgulamak gerek aslında.

Kamp alanına, Kaş tarafından Demre'ye girişte,Finike tarafından Demre'nin çıkışında, Andriake

(Çayağzı) tabelasından çıkılarak yaklaşık üç kilometre düz devam edilerek ulaşılıyor.

Aklınıza hiç bir soru işareti olmadan gelip kamp yapabileceğiniz güzel bir işletme.Sivrisinek

mevzusuna gelince , belediye ilaçlama (burada duman diyorlar) yaparsa bir sıkıntı yok,yapmaz ise

sprey kovucular rahat etmenizi sağlıyor. Nadir rahat ettiğimiz kamp alanlarından biri.Batık şehir gezisi

için hep Kaş kullanılır lakin bir daha gidecek olursak burayı kullanacağız.

Okan Bey ilgileniyor,242 871 31 30 ,535 501 05 32

Koordinat: N 36 13.7514' E 29 57.3259'

Andriake

Kekova'nın başlangıcı,Tur tekneleri hemen limandan kalkıyor.Kamp yeri oldukça güzel.Ancak sivrisinek aşırı.Yapacak bir şeyleride yok yanı başlarında kuş cenneti var ilaçlama yapılamıyor.Kısa konaklama,kekova turu için ideal.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.