Anamur Pullu Camping

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan eboola Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,042

eboola

Gezin. Kahverengi tabelaları da unutmayın.
Yer
Mersin
2018 yılı itibariyle 2 kişi (çadır bizim) + buzdolabı + masa/sandalye = 70 tl.

Evet büyük boy buzdolabını getirip çadırın yanına koyuyorlar. Elektriği de çekiyorlar yanına.

Denizi hafif dalgalı ve az taşlı. Ilık bir denizi var. Çocuklar için ideal bir kumsal. Bir büfesi var.TV var. Sigara, çay, kahve, dondurma, tost vs satılıyor. Tuvaletler var ama kirli. Hijyenik değil. Duşlar da aynı şekilde. Sıcak su var güneş enerjisi ile ama geç kalırsanız soğuk suya talim edersiniz.

Benim düşüncem: Yer, güvenlik ve rahatlık : 10/8
Temizlik : 10/4
İşletme-Hizmet : 10/7

Evet büyük boy buzdolabını getirip çadırın yanına koyuyorlar. Elektriği de çekiyorlar yanına.

Denizi hafif dalgalı ve az taşlı. Ilık bir denizi var. Çocuklar için ideal bir kumsal. Bir büfesi var.TV var. Sigara, çay, kahve, dondurma, tost vs satılıyor. Tuvaletler var ama kirli. Hijyenik değil. Duşlar da aynı şekilde. Sıcak su var güneş enerjisi ile ama geç kalırsanız soğuk suya talim edersiniz.

Bilgilendirme için teşekkür ederim.
Wc ve duşu hijyen olmayan yer için işletme hizmetine 10/7 puanı bol keseden vermişsiniz gibi.
Kampingin dahili internet hizmeti varmı yada cep telefonları normal çekim alınındamı dır ?
Ayrıca piknikcilerin uğrak yerimidir? Biraz sakin yerde kamp yapmak iyi olurdu.

Hayir. Wifi hizmeti yok. 7 vermemin sebebi ise her istedigimizin yarım saat sonra çadırının yanında. Bir de ortam. Çöp yok .Koku yok. Ailenizle rahatlıkla gidebilirsiniz. Cep tek tık. Turkcell kullanıyorum onu da belirteyim. Kamp alanı çok büyük . Sakinlik ve hareket tamamen sizin inisiyatifinizde.
Bilgilendirme için teşekkür ederim.
Wc ve duşu hijyen olmayan yer için işletme hizmetine 10/7 puanı bol keseden vermişsiniz gibi.
Kampingin dahili internet hizmeti varmı yada cep telefonları normal çekim alınındamı dır ?
Ayrıca piknikcilerin uğrak yerimidir? Biraz sakin yerde kamp yapmak iyi olurdu.

25 yıldır pulluya gelirim.Begeniler Yıldan yıla değişiklik gösterir. İşletmeciler genelde profosyonel olmuyor. Temizlik her zaman kötü, tuvaletler, duşlar sahil vs . Sadece çadırcidan para yolmaya yönelik bir sistem var. Temmuzda 70 tl değil 95 liraydı, indirim yapmışlar demek. Bu sene fiyat politikası çok kötüydü. Çoğu aile çocuklar için küçük bi çadır kurarlar, bu sene o çadırlardan ekstra para almaya başladılar.

25 yıldır pulluya gelirim.Begeniler Yıldan yıla değişiklik gösterir. İşletmeciler genelde profosyonel olmuyor. Temizlik her zaman kötü, tuvaletler, duşlar sahil vs . Sadece çadırcidan para yolmaya yönelik bir sistem var. Temmuzda 70 tl değil 95 liraydı, indirim yapmışlar demek. Bu sene fiyat politikası çok kötüydü. Çoğu aile çocuklar için küçük bi çadır kurarlar, bu sene o çadırlardan ekstra para almaya başladılar.
70 verdim. Ekstra çadır kurmadigim için uygulama konusunda fikrim yok. Ama evet tuvalet ve duş temizliği konusunda bir çalışma yapmalılar.

Güncel bilgiler : Ağustos 2020
* işletme Anamur belediyesinde, belediye personeli çalışıyor . İçeride benim gördüğüm 3 farklı noktada toplam 12 tuvalet var, genel olarak temizdi.
* Çadır başı fiyat verdik, tek çadır günlük 30 tl.
* İçeride minimarket var, peynir yumurta sucuk var. Buz lazım oldu dondurma dolabına su koyup dondurdular bir kaç saat içerisinde gidip aldım. Ekstra ücret talep etmediler.
*İçerisi çok kalabalık, günübirlik gelenler de var fakat alan çok fazla geniş olduğu için sakinlik sizin elinizde, denize uzak olmayı tercih ederseniz sakin kamp yapabilirsiniz. ( 5dk yürüme mesafesi )
*Telefon çekimi ile ilgili sorun yaşamadım, Turkcell ve Turktelekom çok iyi çekiyor.
*Anamur merkeze araç ile 10 15 dk. Aradığınız hemen her şeyi bulabilirsiniz.
* Hamak kurmak için yeteri kadar ağaç var, gün içerisinde çadırınıza güneş fazla gelmiyor.
* Buzdolabı günlük 15 tl
* Elektrik günlük 15 tl

Bu arada market fiyatları şişirme değil, merkez de fiyat neyse orada da fiyat o.
54KbS3
RguN6S
FkTXJF

Anamur Pullu Kampingin bugunku fiati 2 kisi+M.Karavan ne kadardir? Tskr.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR