Amasya Off-Road'cular Buluşması

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan morpheuser Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,183

morpheuser

Ara bul..
Yer
TOKAT-AMASYA
Dostlar herkese selam.

Ben D. Fırat Ergül, G.hacıköy de çalışıyorum, amasyada oturuyorum.

Yıllardır bakıpta imrendiğim bir aracım oldu, ama hala bizim gibi taşrada takılmaya çalışan offroad sevenler gibi türlü zorluklar var.

Lakin en zoru yalnız olmak ve takdir edersiniz ki arazide grup gezmek herzaman için yeğdir. Belki benim gibi düşünen arkadaşlar vardır

diye yazıyorum. Amasya da doğa kamp kurmaya arazide gezmeye gayet uygun, çoğu derneği olan illerden daha şanslı.

Görüşmek,tanışmak isteyen olursa dfiratergul@hotmail.com email ve msn adresim.

Herkese selamlar, iyi akşamlar..

IMG 1830

Etiketler
Ynt: Amasya Off-Road'cular Buluşması

Merhaba Fırat bey yıllardan berı benım cınde bır tutku taşhan daglarında off road yapmak ınsallah tanısırız etkınlıkerımız cok gelın buyrun sızde katılın...

fırat bey tavşan dağı merzifon da bılmıyorum olları ve manzarası buraları gezdinizmi bilmiyorum yazın degılde kışın buranın yolları ve manzarası bı harika bolgede pek aktıf degılız.
İnşallah varın altınkaya barajına gitcez derneğe iki tane surat teknesi aldık dernegimiz bunyesinde fedarosyona baglı dalgıc yetiştiriyoruz bılmıyorum duydunuz mu.
fotoları çekcem siteye yuklerim görüşmek üzere... allah emanet olun...

Fatih bey hangi dernek? İlk defa sizden duyuyorum. Önümüzdeki hafta itibariyle izne ayrılıyorum. Dönüşte eğer uygun olursanız,

bir çayınızı içmek için yanınızza ugrayabilirim. Kayıt alıyormusunuz, bilgilendirirseniz sevinirim. Sağlıcakla kalın.

olur tabıı ne demek çay olmaz da semaver söylerim severseniz :smiley:
görüşmek üzere

biz Amasyadayız hafta sonları da yaylalardayız kamp off road v.s grubumuz da 7-8 araba var bekleriz

H

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

SON KONULAR

Geri