Amarok Çeki Demiri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan baris2357 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,980

baris2357

Yeni Üye
Selam arkadaşlar,amarok araç sahibiyim.
Mayısın 20 sinde muayenesi doluyor.
Bu tarihe kadar çeki demirini taktırıp muayene sürecinde hem muayeneyi hemde çeki demiri işini aynı anda halledebilirmiyim?
Teşekkürler...

Etiketler

Merhaba,

Amarok çeki demiri ne kadar mal oluyor? Tavsiye edebileceğiniz proje, uygulama yapacak bir servis var mı?

Teşekkürler

bosal marka daha yeni sorentoya yaptırdım sadece demir 950 tl gibi, ben plan proje dahil çorluda 1900tl ödedim istanbulda 1500tl gebzede 1400tl fiyat verildi git gel deymez 400tl için tse onayı için 275tl ruhsat yaprahı için 120tl ödedim toplam 2295tl verdim bence en hesaplı kim yapıyorsa ona yaptırın

HERKESE İYİ GÜNLER. 28 NİSAN 2017 YÜRÜRLÜĞE GİREN YENİ MEVZUATA GÖRE ÇEKİ DEMİRİ TAKILAN ARAÇLARIN ARTIK VİZE YE GİTME ZORUNLULUĞU KALKMIŞTIR. ÇEKİ DEMİRİ TAKILDIKTAN SONRA TSE'DEN ALACAĞINIZ ONAYLI PROJE DOSYASI LE BİRLİKTE DİREK TRAFİK TESCİLDE İŞLEM YAPTIRABİLİRSİNİZ.

VOLKSWAGEN AMAROK İÇİN İTHAL ÇEKİ DEMİRİ+MONTAJ+ELEKTRİK BAĞLANTISI+PROJELENDİRME HİZMETİ (KDV DAHİL) 1400 TL DİR.

SAYGILAR

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri