Amanoslarda Bahçe Bakımı ve Organik Üretim

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan küçük ağa Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 41
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,577
Ynt: Amanoslarda Bahçe Bakımı ve Organik Üretim

çapa makinesiyle işimiz bitti yıkayıp temizleyip yerine çekeceğiz

Grnt1346 800x600

Grnt1347 800x600

Grnt1348 800x600

Grnt1349 800x600

Grnt1350 800x600

Etiketler

ördekler enteresan hayvanlar bahçenin kazılan yerlerini adım adım gezdiler belin ağzında bekliyor solucan kapacaklar

Grnt1356 800x600

Grnt1357 800x600

Grnt1358 800x600

Grnt1415 800x600

Grnt1416 800x600

yemek şirketinden boş yağ tenekelerinden istemiştim sağolsunlar göndermişler süs biberleride tenekelerde yerlerini aldılar süs biberine kümes hayvanı gübresi kullanıyorum ama ölçülü miktarda çok güçlü olduğu için fazlası zarar verebilir

Grnt1522 800x600

Grnt1523 800x600

Grnt1524 800x600

Grnt1525 800x600

GEZENBİLİRDE bu bölümün açılmasında emeği geçen moderatör arkadaşlarıma çok teşekkür ederim selamlar

Amanoslardan toprak ve gül kokusu, taaa buralara değin geldi!.. :smiley:
Doğa sevgisinin yerleşmesine de büyük katkı yapacak bu yazı ve fotoğraflar; emeğinize sağlık...

Cavid Sezen

Sedat bey ne hoş görüntüler bunlar :smiley: bağ, bahçe, hayvanlar.. doğal yaşamı özlüyoruz sanırım.

Ben de Ortahisar'da Fatma Sultan çiftliğini gezme fırsatı bulmuştum. Organik tarım yapılan oldukça büyük ve güzel bir araziydi. Doğal meyvelerin tadına bakmak, dalından sebze ve meyve toplamak da çok keyifliydi :smiley: Emeğiniz ve bizimle paylaştığınız için teşekkürler.

küçük ağa' Alıntı:
sırada gülleri dikme işi var onuda halledelim

Gülleri saksısı ile mi diktiniz ağabey.?

Kökleri toprağa inemez ve kurur.

Bu arada paylaşımlar için çok teşekkürler.
Biryerlerim şişiyor ama inşallah ilerde benimde böyle bir bahçem olur.

Merhaba Sedat bey,
Herşeyin ne kadar güzel olduğu belli,
Emeklerinizle yeşerttiğiniz bahçenizde sevdikleriniz ve sevenlerinizle birlikte uzun ve mutlu bir ömür sürmeniz dileğiyle,
Kalın sağlıcakla.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR