Amanoslar Gezimiz Sincan Köyü,bükünsuyu,seydihan Dağı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan küçük ağa Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 42
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 42,830
Ynt: Amanoslar Gezimiz Sincan Köyü,bükünsuyu,seydihan Dağı

-

DSCF4027

DSCF4025

DSCF4026

DSCF4028

DSCF4029

Etiketler

-Güzel bir hafta sonu geçirdik resimleri yüklemek bayağı zor oldu inat ettim ve başardım,mutlu son resimleri yükledim selamlar

DSCF4045

DSCF4046

DSCF4041

yurek yakan yerler buralara nasıl gıdılır sedat abı ben jeep aldım artık dag yollarıda olmak ıstıyorum selamlar

Super olmuş. bende katılmak isterdim.

hasancolakefe' Alıntı:
yurek yakan yerler buralara nasıl gıdılır sedat abı ben jeep aldım artık dag yollarıda olmak ıstıyorum selamlar
Hasan Bey sen ne zaman istersen gideriz aracın hayırlı olsun

Başkanım 93 vitara aldım 5 kapılı. Yakınlarda gezi olursa katılmak isterim..

Vitara

Bahadır aracın hayırlı olsun,arkadaşların bazılarının gezi ve off road kurallarına uymamaları ve alkol kullanmaları nedeniyle bir süredir grupla geziye katılmıyorum

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR