ALM - Acmat

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mogzilla Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 267
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 89,277
Ynt: ALM - Acmat

Tanımayanlar için söyleyeyim.Acmatın yanında duran atletli şahıs oğlum Can ( mogzilla ceyar ).Annesinin her türlü muhalefetine rağmen 4x4 virüsünü ona daha 2 yaşında zerkettim.bu da belgesi ;D.Şu anda da 23 yaşında.

[attachment=1]

Suzukivsben

Etiketler

mogzilla' Alıntı:
Tanımayanlar için söyleyeyim.Acmatın yanında duran atletli şahıs oğlum Can ( mogzilla ceyar ).Annesinin her türlü muhalefetine rağmen 4x4 virüsünü ona daha 2 yaşında zerkettim.bu da belgesi ;D.Şu anda da 23 yaşında.

[attachment=1]anslısın kardeş valla ben babama nezaman bir konu açsam veya resim video göstersem boş iş bunlar oğlum diyor bu zevkden nolurdu birazcıkda onda olsaydı.

İşlerimin yoğunluğundan bir türlü fırsat bulamadım.Beni ta Fransa'dan bulup Atatürk Oto Sanayiye kadar Acmat ile igili döküman ve resimler getiren Bedirhan Bey' e buradan kucak dolusu teşekkürler ve selamlar.
Yolu açık olsun.

Nadir bey ,
Merhabalar
mesajiniza çok tesekkur ederim, inanin bende sizinle tanismamiza çok memnun oldum.
Size o dokumanlari verirken ve sizinle konusurken Acmat hatiralarim gozumun onune geldi .....
Resimleri yavas yavas sitenize yolluyacagim.
Hosça kalin
bedirhan

tekirdağda bunun daha şekillisi var lastikleri biraz daha büyük bir ara resmini çekip yüklerim

Gecmıs olsun;
Insallah kampananın patmasıyla teker kıtleme veya frensız durmada sorun yasamamıssınızdır. Fotograflardan kampananın et kalınlıgını ınce gıbı gozukuyor. Kampanayı bulabılecekmısınız?

Orta rulman yatağınının büyüklüğüne bakılırsa full float. Geçmiş olsun, banada biraz ince gibi geldi kampana.

yavuz-çelikel' Alıntı:
Orta rulman yatağınının büyüklüğüne bakılırsa full float. Geçmiş olsun, banada biraz ince gibi geldi kampana.

Evet full floating.Kampana bana da ince geldi ama inceliğinden ziyade nasıl bulurum endişem vardı.Çıkmacılarda benzerini veya yaklaşanını çok aradık.
Bulamayınca kalan parçayı da sökerek kalıp olarak kullandık ve döktürdük.Bir tane de yedek yaptırdım.

[attachment=1][attachment=2]

IMG 0091

IMG 0092

devamlı ısınıp soğuyan bir parça olduğu için bu halde sanırım.. arkalar da aynı zamanda değişmişlerse onlarında kırılması yakın olabilir.. :smiley:

Guzel olmus, gule gule kullanın. Bence fıyatı yuksek degılse 4 tane yaptırsanız daha ıyı olurdu. Malzemenın yorgunlugundan dolayı dıger kampanalardada aynı sorun yasanması muhtemel. Kaca mal oldu?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.