ALM - Acmat

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mogzilla Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 267
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 89,464

Etiketler
Ynt: ALM - Acmat

[attachment=1]
[attachment=2][attachment=3]

DSC01536

DSC01541

DSC01545

abi ben çift kabin diye acmat demiştim ibo da gelir bizimle püfür püfür .

yoksa bu yaştan sonra yarışıp ne yapacaz gençler koştursun.

;D ;D ;D

mazotu ben karşılarım ibonun yemeğine karışmam :D

umutkaptan' Alıntı:
abi ben çift kabin diye acmat demiştim ibo da gelir bizimle püfür püfür .

yoksa bu yaştan sonra yarışıp ne yapacaz gençler koştursun.

;D ;D ;D

mazotu ben karşılarım ibonun yemeğine karışmam :D

Kurnazlık yok.Mazotu ben karşılarım.Sen İbo'yu doyur. ;D

En sonunda araya taraya tam Acmat'a göre bir vinç bulmuştum.Askeri Reo'dan çıkma Amerikan Gar vinç.

[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4]

DSC01910

DSC01917

Grnt099

Grnt148

Grnt149

;D ;D ;D Abi bunu görünce bizdekilere vinç diyesim gelmedi vinçcik diyecem bundan sonra ;D

Yakışmış ;)

Hidrolik vinçleri neden kullanamıyoruz? Küçük araçlar için hidrolik pompa çok mu zorlayacak motoru. Direksiyon pompasından daha mı fazla güce ihtiyaç var?

jeep' Alıntı:
Hidrolik vinçleri neden kullanamıyoruz? Küçük araçlar için hidrolik pompa çok mu zorlayacak motoru. Direksiyon pompasından daha mı fazla güce ihtiyaç var?

Göktuğ kullanabiliyoruzda, bulunabilir vinçlerin boyutu bize 3-5 numara büyük geliyor ;D

Fransiz forumlarinda dolaşirken çokça goruyorum. vx 80 lere takmişlar. abd fiyati 4500 dolarmiş ama özelligini bilmiyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri