Alkoven Karavan İçin Araç Seçimi ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mavi_balik Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,571

mavi_balik

Yeni Üye
Yer
Antalya
Arkadaşlar,

Alkovenli karavan yaptırmak istiyorum. Uygun araç seçimi ve Türkiye'de bu işi yapan firmalar hakkında bilgi paylaşırsanız sevinirim Teşekkürler.

Hakan

Etiketler
Ynt: Alkoven Karavan İçin Araç Seçimi ?

Hakan bey hoşgeldiniz,
Açmış olduğunuz başlık cevabı daha önce tartışılmış olduğundan aynı konularda tekrar olmaması için başlığınızı konuları
incelemeniz için kilitledim, ''Teknik'' sayfalarını inceledikten sonra tatminkar cevap oluşmazsa yardıma devam ederiz.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=17277.0

Üretici firmalar için gün içinde bilgileride paylaşırım.

Alkoven araç imal edecek firmalar;

Başoğlu Karavan Adapazarı
Saly Karavan Adapazarı
Erba Karavan Adapazarı
Ege Karavan İzmir
İmaj Karavan Bursa
Can Karavan Bursa

Hakan bey yukarıda yazdığım firmalar dışında imalatçılar olabilir ben ençok bilinenleri yazdım.
işinize yarar bilgilere ulaştığınızı umarım.

Hakan bey hoşgeldiniz,
Açmış olduğunuz başlık cevabı daha önce tartışılmış olduğundan aynı konularda tekrar olmaması için başlığınızı konuları
incelemeniz için kilitledim, ''Teknik'' sayfalarını inceledikten sonra tatminkar cevap oluşmazsa yardıma devam ederiz.

Üretici firmalar için gün içinde bilgileride paylaşırım.
Sayın Güngör,Forum akışında kirliliğe ve kaosa sebebiyet vermemek adına yaptığınız,editöryal müdahaleyi anlayışla karşılayabilirdim,taki başlığı açan arkadaşı adeta Amazon ormanı gibi giripte kaybolmamanın mümkün olmadığı teknik sayfalarına yönlendirip,kaderi ile başbaşa bırakmasa idiniz .
İşte bu yüzden ;Kamp,Karavancının sığınağı iken,gerek yetersiz Network ve bağlantı altyapısı,gerekse, search algoritma ve menülerin kullanıcı dostu olmayan kısıtları nedeni ile katılımcılar kahir ekseriyetle malum sosyal paylaşım siteleri ve guruplara kayar oldu.
Keşke arkadaşımızın konu başlığını kilitlemeden önce,bu zorlukları göz önünde bulundurarak,en azından ona gidebileceği en ilintili konu linkini de verse idiniz.İşte o zaman bu tenkide gerek kalmaz müdahaleniz doğru olurdu.
Bu Forum benim ilk göz ağrım ve açıkçası hala umutla bekliyorum,acaba sistemsel geliştşrme yapılıp,malum sosyal medya bataklığından kuratarmamız adına gelişme olacak mı diye.
Saygılarımla,

NOT:Konu ve son cevap tarihi "bayat"olsada sorun güncelliğini koruduğu için eleştiri yapılnıştır.

Son düzenleme:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

SON KONULAR

Geri