Alexa Eklentisi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 71
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 44,547

Etiketler
Ynt: Alexa Eklentisi

İlk 50 diyelim o zaman... Ama, gezenbilir böyle büyümeye devam ederse, ilk 10 da imkansız olmaz. :smiley:

BamBina' Alıntı:
İlk 50 diyelim o zaman... Ama, gezenbilir böyle büyümeye devam ederse, ilk 10 da imkansız olmaz. :smiley:
Anlastık ;)..... ayrıca bu eklenti ile ilgili konu ana sayfada büyük bir baslık olması lazım benım dusuncem... kımse kolay kolay goremez burda böyle bir şey oldugunu.....

Küçük bir ekleme de benden; Google Chrome'da çalışmıyor, Ancak Internet Explorer ve Firefox ile çalışıyor. Vista ile de çok beklersiniz ;D ;D Ama sonunda XP'min Explorer'ına yüklüyorum :smiley:

Selamlar...

yol' Alıntı:
İlk 50 bence de imkansız değil, ilk 100 hiç değil ;) 2,5 yılını henüz yeni doldurmuş bir siteyiz ve 10 yıldan fazla zamandır yayında olan sitelerden bahsediyoruz :smiley:

İnşallah :smiley:

TR'de İlk 100 için 5 kat, ilk 50 için 25 kat büyümek gerekiyor yalnız. Tabi bu arada diğerleri yerinde sayacak. :smiley:

Dünya'da bi ilk 50 binin altına inelim evvela... Bunun için de sitede özellikle çok gezenler de Alexa Toolbar olması çok mühim.

Google Pagerank'ımız gayet güzel. 3 aydır 5 gidiyor. Nisan ayını merak ediyorum; değişme ihtimali var.

Evet, Caner en önemli noktadan bahsettin...

Hepimizde Alexa'nın yüklü olması gerekiyor... Bu yüzden tüm arkadaşlardan rica, bir kaç saniye ayırıp Alexa Toolbar'ını yükleyelim. ;)

BamBina' Alıntı:
Evet, Caner en önemli noktadan bahsettin...

Hepimizde Alexa'nın yüklü olması gerekiyor... Bu yüzden tüm arkadaşlardan rica, bir kaç saniye ayırıp Alexa Toolbar'ını yükleyelim. ;)

mu7y' Alıntı:
Anlastık ;)..... ayrıca bu eklenti ile ilgili konu ana sayfada büyük bir baslık olması lazım benım dusuncem... kımse kolay kolay goremez burda böyle bir şey oldugunu.....

Dediğim gibi burdan herkeze duyuramayız ama......

mu7y' Alıntı:
vista da sorun yok gayet normal bende......

Öyleyse çok şanslısın :smiley:

Çünkü bana, Alexa Vista ile uyumsuzdur, en yakın zamanda çözeceğiz diyor ve yükletmiyor... ;D

Bu arada AVG Alexa'yı virus/reklam aracı olarak görüyor ve yükletmiyor. YÜklemeye çalışmadan AVG'nizi kapatın ve bir süre gelecek uyarıları okuyarak, kabul edin...

Ya ben bir türlü yükleyemiyorum. Virüs programı tehdit olarak görüyor. Kurdurmuyor. Nap'ıcam?

Evdeki bilgisayara kurdum. Ama iş bilgisayarımda virüs programını devredışı bırakamıyorum, parola istiyor.

Son istatistiklere göre Türkiye'de ilk 968 site içindeyiz. ;)

Dünyada da, geçen gün ilk 69bin içindeydik, bugün ise ilk 67 bin site içindeyiz.

Bende yüklüyorum bütün makinalara kuracağım .

Ancak bencede anasayfaya en azından bir süreliğne taşınması lazım bu uyarının . Bukadar içerik zengini bir forumda bu konunun herkesçe görülmesi pek kolay olmayabilir .

Dünyada ilk 66bin'e yaklaşıyoruz, Türkiye'de de ilk 900 site içindeyiz.

Hepimiz yüklesek zaten bu rakamlar çok değişecek. :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.