aldık sonunda

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan avdoğa Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,767

avdoğa

Ana Kamp
Yer
selçuk/İZMİR
uzun araştırmalar sonunda suzumizi aldık.3sene vitara kullandıktan sonra,konfor hariç arazi performansı küçümsenmeyecek bir makina.....1991 model...

486172 596094210406719 387874501 n

Etiketler

Ynt: aldık sonunda

Hayrlı olsun arkadaş , samurai kullanıcısı olarak iyi günlerde kullanmanızı dilerim.aman yavaşşşşş ve sabır.

Ynt: Aldık Sonunda

Arkadaşım acaba araç kaç model ve durumu nasıl.Sana zaruri masraf açtımı Açtıysa parça bulunuyormu ve pahalımı.Bende almayı düşünüyorum o yüzden soruyorum.

Sayın avdoğa aracınız hayırlı olsun..Ben de daha önce 95 modelini kullanmıştım sattığıma çok pişman oldum.Şimdi yine arıyorum..Arazi performansı çok güzel bir araç..Güle güle kullanın..

iyi temennileri için tüm arkadaşlara teşekkür ederim...
araç yaşına göre çok iyi durumda,safaride yıpranmamış.. son iki sahibi çiftçi ..sadece binmişler doğru dürüst bakmamışlar...bende zorunlu yapılması gerekenleri yavaş yavaş yapıyorum keyfe keder de denebilir...1000 lik harcadık bir 1000 tl daha bütçe ayırdım sonra epey bi sanayi yüzü görmeyiz diyorum... çok gaddar bir araba parça sorunuda yok gibi antalya-istanbul bulunuyo bir şekilde.. :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri