ALBATROS Yollarda ( Kızılcahamam - Yedigöller - Abant )

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan abdullah tepe Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 149
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 34,313
Ynt: ALBATROS Yollarda ( Kızılcahamam - Yedigöller - Abant )

Abant; Senelerdir gelmek isteyipde gelemediğim yer. İşte artık burdayım.
Girişte güvenlikle görüştüm. Kamp karavan alanı yok. Çadır kamp alanı var. Orasıda yolundan dolayı ( cok çamur ) cıkılacak gibi değil dediler. Yol kenarında ceplerde gecelemenizde bir sakınca yok diye belirtdiler. ( Ben gelmeden edindiğim bilgi yol kenarı durmak yasak diye biliyordum. ) Belki mevsimsel olarak cok kalabalık olmadığı içindir.

Bugün hava kapalı Yer yer sis cökmüş vaziyetde. İlk yapmam gereken elektrik bulmam ve aküleri doldurmam. Sabah kahvaltısı yapıldı.
Hikmet kardeşimin refakatinde çadır kamp alanına doğru gidildi. Kardeşim daha önce de geldiğinden orada elektrik var dedi.
Kısa bir deneme malesef alana araçlarla giremedik. Sebep çamur. Kısa bir keşif sonrası cadır kamp alanının wc sinin yayla yoluna yakın olduğu, bendeki kablo ile Hikmet kardeşin kablosunun yeteceği anlaşıldı.
Oh rahatladım valla. 5 / 69 saatlik bir dolum akülerimi fuul doldurur ve 3 / 4 gün dışarısı eksi de olsa güzel gececek bir zaman artık.
Hikmet kardeşim ve ailesi gezerken bizde araçlarla ilgilenelim dedik.

Abant3

Abant5

Abant8

Abant10

Etiketler

Eh gençler geziyor. Aküler de doluyor. Akşam yemek hazırlığı yapalım dedik.
Günün menüsü mercimek corba , kuru fasulye, pilav.
Bu gün biz ihtiyarlara gezmek yok

İkinci gün akşamdan göl kenarı ceplerden uygun bir yere park edildi. Yerimiz cok güzel.
Güzel bir kahvaltı. kahvaltıda da börek var. Kim demiş karavan da yız diye evdeyiz biz evde.
bu güzel günden ve abantdan görseller.

Abant16

Abant11

Abant13

Göl üzeri azda olsa kenarlarda buz var.

Abant17

Abant20

Ekli dosyalar

• abant18.JPG
    abant18.JPG
    64.9 KB · Görüntüleme: 260

Temiz hava, bol gıda ... harika!... :smiley:

Cavid Sezen

Akşam kamp ateşi eşliğin de güzel sohbetler ve Çiçek kardeşimiz hazırladığı sac kavurma yenildi.
Çay,kuruyemişler olmazsa olmazı tabi..

Sayılı günler cabuk geciyor. Eh işden alınan izinler kısıtlı. Kardeşlerim sabah erkenden kahvaltı bile etmeden yola cıkacaklar.

Biz........ Karar veremedik. Hele yarın ola

Sabah kardeşimi gönderdim. Hava cok soğuk. Gece azda olsa kar yağmış.
Aracdan buz sarkıyor.

Abant95

Abant96

Abant97

Sabah göl kenarı kahvaltı yapıldı. Sakin bir sabah. Enerji durumu cok iyi.
İç sıcaklık 22°. Bundan iyisi şamda kayısı

Abant102

Abant110

Abant106

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,437
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR