ALBATROS Yollarda ( Kızılcahamam - Yedigöller - Abant )

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan abdullah tepe Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 149
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 34,223
Ynt: ALBATROS Yollarda ( Kızılcahamam - Yedigöller - Abant )

Değerli kardeşim daha öncede söyledim gezin bu kış güzel geçiyor.Sen benden önce karadenize çıkacan bende senden faydalanacam gezi notlarını daha rahat bir gezi olacak inşallah.Ayrıca böyle bir kış gezilerinde kesinlikle bir jenatör olması şart ben hem kış hem yaz bulunduruyorum araçtan indirmiyorum daha güvende olursun tabiki muakkak karşılaşacağız bir yerlerde benim eşim de ünyeli olduğundan vede karadenizin bütün sahilinde dost var onun için iyi geçer düşünüyorum Saygılarımla

Etiketler

58ayhan' Alıntı:
Değerli kardeşim daha öncede söyledim gezin bu kış güzel geçiyor.Sen benden önce karadenize çıkacan bende senden faydalanacam gezi notlarını daha rahat bir gezi olacak inşallah.Ayrıca böyle bir kış gezilerinde kesinlikle bir jenatör olması şart ben hem kış hem yaz bulunduruyorum araçtan indirmiyorum daha güvende olursun tabiki muakkak karşılaşacağız bir yerlerde benim eşim de ünyeli olduğundan vede karadenizin bütün sahilinde dost var onun için iyi geçer düşünüyorum Saygılarımla
İnşallah abi.
Beraber olunca zevki daha da güzel oluyor.
Görüşmek üzere hoşcakal.

seyyah54' Alıntı:
Apdullah bey güzel görseller.Albatrosada kar yakışmış.
Eyvallah Ahmet abi.
Gerci Albatros kardan hiç kurtulamadı.
Şu an Ankara/ iiker'de az da olsa lapa lapa kar yağdı.
Sizler akdenizde denize giriyorsunuz burda kar.
Memleketimiz her köşesi cok güzel.
Keyifli gezilerinize devam abi.
Hoşcakal

Güzel bir kış kampı yapmışsınız. Paylaşım için teşekkürler. Karavanınız da uzun kış gecelerinde sıkılmadan konaklamak için gerekli genişlik ve donanıma sahip. Ne iyi ettiniz de Albatros'u yaptırdınız. Albatros ile nice güzel geziler dileği ile...

Apdullah Bey; artık karavanlı gezileri okumaya başladım. Malum Beyazsaray doğum sancıları çakmeğe başladı. İlk yazı dizisi tabiki seninki oldu. Gezdiğiniz yerleri bilemem rağmen karavanlı gezi yazı ve resimleri daha etkileyici, belgesel tadında anlatım ve foto'laman işin cabası, güzel emeklerinize sonsuz teşekkürler. Aydınlatıcı ve doyurucu börekler dahil. İlk fırsatta yollarımız kesiştirir ve demli semaver çaylarımızı yudumlamak umutlarımla yeni gezi planınızda şimdiden başarılar ve bol keyifler dilerim. Esen kalın.

a.yilmaz' Alıntı:
Apdullah Bey; artık karavanlı gezileri okumaya başladım. Malum Beyazsaray doğum sancıları çakmeğe başladı. İlk yazı dizisi tabiki seninki oldu. Gezdiğiniz yerleri bilemem rağmen karavanlı gezi yazı ve resimleri daha etkileyici, belgesel tadında anlatım ve foto'laman işin cabası, güzel emeklerinize sonsuz teşekkürler. Aydınlatıcı ve doyurucu börekler dahil. İlk fırsatta yollarımız kesiştirir ve demli semaver çaylarımızı yudumlamak umutlarımla yeni gezi planınızda şimdiden başarılar ve bol keyifler dilerim. Esen kalın.
aslanahmet' Alıntı:
Güzel bir kış kampı yapmışsınız. Paylaşım için teşekkürler. Karavanınız da uzun kış gecelerinde sıkılmadan konaklamak için gerekli genişlik ve donanıma sahip. Ne iyi ettiniz de Albatros'u yaptırdınız. Albatros ile nice güzel geziler dileği ile...
Teşekkürler Hakan Bey.
Teşekkürler Ali Abi
İyi dilekleriniz için, bir yerlerde o cayı içmek üzere şimdilik hoşcakalın.
Beyaz saray da artık hazır sayılır.
Ruhsatın cıkmasına şunun şursında 1 ay kaldı gibi.
Hayırlısı ile sizide yollarda görürrüz inşallah

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR