Albatros ( Ayaş... Nallıhan.. Sapanca.. Karadeniz Sahilinden Hopa) Yollarda

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan abdullah tepe Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 494
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 140,061
Ynt: Albatros ( Ayaş... Nallıhan.. Sapanca.. Karadeniz Sahilinden Hopa) Yollarda

Din her zaman her devir de kendini o veya bu şekil de göstermiştir.
Tamamen dini bir alan
Yazılıkaya

601

607

628

Etiketler

Ynt: Albatros ( Ayaş... Nallıhan.. Sapanca.. Karadeniz Sahilinden Hopa) Yollarda

Bağazkale'den bir kaç resim ve son resimde aracın camından gözükennnnnnnnnnnn

649

650

651

652

Albatros kardeşinin yanında.
Her iki araç da Ankara 'da aynı fabrikada beraber servis yapmış bir zamanlar

653

654

Hattuşa müzesiyle devam edelim.
Bu bölgedeki orijinal eserlerden bazıları.

689

690

692

695

698

Müze içinde bulunan sayısız eserlerden,
bizim sizler için beğendiğimiz bir iki kare

827

843

852

16 Mayıs sabahı başladığımız gezimiz.
30 Temmuz akşamı sona erdi. Bir sağlık nedenleriyle ara versek de,
Ramazan ayı nedeniyle bizi çok zorlasa da.
Her şeye değdi. Bizim için cok güzel anılarla dolu güzel bir gezi oldu.

2013 Yılımız sadece bu gezi ile sınırlı değildi tabiki.
Bu sayfalarda daha önce paylaşmadığımız ve daha paylaşmaya imkan bulamadığımız kısa zamanlı gezilerimiz de oldu.
Mesala hemen bu gezinin hemen devamın da 3 karavan ve bir çadır olarak Ramazan bayramında Sorgun göleti, Eğriova yaylası ve Beypazarı gezimiz oldu. Daha sonra Kurban bayramında 4 karavan bir çadır olarak Yedigöller gezimiz oldu.
İmkan olsaydı da onları da paylaşa bilseydim.
2013 yılını şimdilik kapattık.
Darısı 2014 de daha fazlasını görebilmek, daha fazlasını yaşayabilmek.

HOŞCAKALIN.......

2014 yılında sağlıklı ve keyifli gezi dileklerimle emeklerinize sağlık.

Selamlar

Çok güzel bir geziyi bizlerle paylaştığınız, dolayısıyla gezen arkadaşlarımıza anılarını tazeleme, gezmeyenlere bu eşsiz güzellikleri tanıma fırsatı verdiğiniz için çok teşekkürler, Abdullah Bey..

2014 de de sağlıklı, huzur ve keyif dolu geziler dileğiyle... selamlar...

Teşekkürler Abdullah bey,Geçtiğimiz yaz Filyos'ta izlerinize rastlamıştım.. ;D ;D.2014 yılında da mutlu geziler dilerim. :smiley:

güngör' Alıntı:
2014 yılında sağlıklı ve keyifli gezi dileklerimle emeklerinize sağlık.

Selamlar

Teşekkürler Levent Bey.

egeli' Alıntı:
Çok güzel bir geziyi bizlerle paylaştığınız, dolayısıyla gezen arkadaşlarımıza anılarını tazeleme, gezmeyenlere bu eşsiz güzellikleri tanıma fırsatı verdiğiniz için çok teşekkürler, Abdullah Bey..

2014 de de sağlıklı, huzur ve keyif dolu geziler dileğiyle... selamlar...

Hep beraber inşallah. Sağolun, iyiki varsınız Ülker Hanım - Yavuz Bey.

züğürt gezençi' Alıntı:
Teşekkürler Abdullah bey,Geçtiğimiz yaz Filyos'ta izlerinize rastlamıştım.. ;D ;D.2014 yılında da mutlu geziler dilerim. :smiley:

Çok teşekkürler Sami Bey

Abdullah bey özenle yaptığınız ve bizimle paylaştığınız gezinizi zevkle okudum, teşekkürü bir borç biliyorum :smiley:
Ordu sahilindeki zakkum çiçekli ev ( ben sadece Ege ve Akdeniz'de yetişiyor sanıyordum), Fırıncının kapısına astığı yazı (benim hep içimden geçenleri ifade etmiş), Akrabanız olan kasabın dükkanındaki çanlar (bizim de ailecek çanlara karşı bir ilgimiz vardır) gözüme ekstra takılan ayrıntılar oldu. Dede yurdunuzun harabe görüntüleri benim de içimi burktu, Bizim de köyümüzde kalanlar sadece mezarlıktaki atalarımızın mezarı. Bir de dilimizdeki o meşhur şarkı; "orda bir köy var uzakta..."
Başka gezilerde ve bir gün bir köşe başında karşılaşmak dileğiyle...

drares' Alıntı:
Abdullah bey özenle yaptığınız ve bizimle paylaştığınız gezinizi zevkle okudum, teşekkürü bir borç biliyorum :smiley:
Ordu sahilindeki zakkum çiçekli ev ( ben sadece Ege ve Akdeniz'de yetişiyor sanıyordum), Fırıncının kapısına astığı yazı (benim hep içimden geçenleri ifade etmiş), Akrabanız olan kasabın dükkanındaki çanlar (bizim de ailecek çanlara karşı bir ilgimiz vardır) gözüme ekstra takılan ayrıntılar oldu. Dede yurdunuzun harabe görüntüleri benim de içimi burktu, Bizim de köyümüzde kalanlar sadece mezarlıktaki atalarımızın mezarı. Bir de dilimizdeki o meşhur şarkı; "orda bir köy var uzakta..."
Başka gezilerde ve bir gün bir köşe başında karşılaşmak dileğiyle...

Ne demek zaman ayırıp okuduğunuz için biz teşekkür ederiz.
Ayrıca bizler yolcu olduktan sonra elbet de bir han da karşılaşırız.

Abdullah bey teşekkürler, yeni gezi yazılarınızı,tanıtımlarınızı okumak dileği ile selamlar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,078
Kaydolan Son Üyemiz
zaferguloz

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR