Albatros ( Ayaş... Nallıhan.. Sapanca.. Karadeniz Sahilinden Hopa) Yollarda

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan abdullah tepe Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 494
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 140,060
Ynt: Albatros ( Ayaş... Nallıhan.. Sapanca.. Karadeniz Sahilinden Hopa) Yollarda

Abdullah Bey Merhaba;

Gezinizi 2 günde sindire sindire haritamdan rotanıza bakarak notlar alarak okudum.

Ankara'da yaşayan bir Kastamonulu olarak sanki o güzellikleri görmüş, sizinle seyahat etmiş gibi oldum.

Siteye size cevap yazabilmek için ilk kez üye oluyorum . Ayrıntılı bir şekilde gezinizi sıkılmadan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim.

Etiketler
Ynt: Albatros ( Ayaş... Nallıhan.. Sapanca.. Karadeniz Sahilinden Hopa) Yollarda

mayıstosböce' Alıntı:
3 Manda evrim yürüyüşüne geçmişler ama değişmeyi unutmuşlar yada o kadar kusursusuz ki değişmeye hiç gerek yok diye de düşünmüş olabilirler..
Haklısınız Bülent bey. Bu güzelim yerler tam uyum sağlanacak, terapi olarak hastalara 3 öğün tavsiye edilecek güzellikte.

drares' Alıntı:
Albatros'un Karadeniz gezisi macerasını zevkle okudum, devamını da merakla bekliyorum :smiley:
Teşekkürler Haşmet Bey. Bu arada oldukça uzun bir zamandır, sitede bir paylaşımda bulunamadım. Dolayısıyla da sizlere çok geç cevap verdiğim için özür dilerim.

vinsanityx' Alıntı:
Abdullah Bey Merhaba;

Gezinizi 2 günde sindire sindire haritamdan rotanıza bakarak notlar alarak okudum.

Ankara'da yaşayan bir Kastamonulu olarak sanki o güzellikleri görmüş, sizinle seyahat etmiş gibi oldum.

Siteye size cevap yazabilmek için ilk kez üye oluyorum . Ayrıntılı bir şekilde gezinizi sıkılmadan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim.
Saolun Sayın VİNSANİTYX.
Gercekten görülecek güzel yerler.

Selamlar.
Elde olmayan bazı nedenlerden ( bunların başın da da üşengeçlik geliyor. ) gezi yazımız yarım kaldı.
Tüm Gezenbilir ailesinden özür dileyerek kaldığımız yerden devam.

Ünye ye veda edip Ordu'ya doğru yola devam ediyoruz.

035

043

054

Ekli dosyalar

• 030.JPG
    030.JPG
    122.4 KB · Görüntüleme: 237

Bir Ordu'lu olarak defalarca geçtiğim, görsel manzara olarak bir eşini başka bir yerde göremediğim bir doğa harikası
Bolaman -- Perşembe arası.
Direk geçiş yapanlar için belki trafik acısından işkence ama ( İşte bu yüzden doğayı katlederekden yaptılar sahil yolunu) ben ve benim gibi düşünenler için vaz geçilmez doğa harikası.
Yol üzeri fotolar

055

061

073

Gecelemek için düşündüğüm Yosun Burnuna kadar devam
Görseller

Denizin karaya attığı odunlar

077

Ekli dosyalar

• 076.JPG
    076.JPG
    197.3 KB · Görüntüleme: 238

Karadeniz, Bugün deniz kabarmış vaziyette. Hava kapalı, ve yağmurlu. Yason Burnunda tarihi mekanda denizin sesini dinleyerek uzanmak. Günün tüm yorgunluğunu atacak.

194

183

199

23 temmuz.
Hava pırıl pırıl.
Günaydın Ordu, günaydın Gezenbilir, Günaydın TÜRKİYEM

217

218

Ordu.
Doğduğum, büyüdüğüm ama senelerdir gelemediğim özlemim.
Evet önce BOZTEPE'ye çıkmalı ve bu güzelliği ordan doyasıya görmeli.
Boztepe'ye cıkarken

264

266

271

275

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR