Aladağlar Lorut (Alaca) Tırmanışı 2007

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erthem Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 21
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,479

erthem

Moderatör
Yer
Ordu
[flash=640,496]http://www.dailymotion.com/swf/6gnCBOSFlV2LknE3p[/flash]​

20 - 23.04.2007 Tarihleri Arasında ANADOSK ve ESDİT Olarak Peak Lenin Tırmanışı Antreman Programı İçersinde Yer Alan Aladağlar Lorut(alaca) Tırmanışı Gercekleştirmiştik.

Ortak Faaliyette 17 Dağcının Yer Aldığı Antreman Tırmanışına Ait Bir Video Klip Hazırladım. Biraz Gecikmeli Bir Çalışma Oldu Ama Sonunda Fırsat Bulup Videoyu Düzenleyip Ekleyebildim.

Yaklaşık 20 Dakikalık Bir Görüntü Hazırladım. Vidonun Yüklenmesi Biraz Uzun Sürebiliri

Herkese İyi Seyirler

Tırmanışa Katılanlar : ZİRVE EKİBİ:

ANADOSK;
Erdem SOUKSU,Arno TAŞCIOĞLU,Dilek APAYDIN,Kemal ZURNACI

ES-DİT;
Tezer ÇİFTÇİ, Erhan KASAPOĞLU,Duygu AK,Emrah PEKKAN

ALTI EKİP:

ANADOSK;
Rıza,Yasemin,Özgür,Yeliz,Burak,İclal,Cem,Ahmet,Kamil

Saygılarımla

Erdem SOUKSU
www.peaklenin2008.com

Etiketler
Ynt: Aladağlar Lorut (Alaca) Tırmanışı 2007

yiğidim eline sağlık güzel faaliyet olmuş güzel bir kliplede taçlanmış... içim gitti yalnız o karda ocağın üstünde kaynayan dumanı üstünde pişen herneyse o yemeğe...çok özendim...

abii özlenmezmi yaaa. ocakta bişen cok manyag bir yemek hiç tatmadığın birlezzet (makarna) valla ben ömrü hayatımda yemedim böyle birşeyy :D:D:D:D

erthem' Alıntı:
abii özlenmezmi yaaa. ocakta bişen cok manyag bir yemek hiç tatmadığın birlezzet (makarna) valla ben ömrü hayatımda yemedim böyle birşeyy :D:D:D:D
of of of deme yahu... domates sosu da varmıydı :p

balum' Alıntı:
of of of deme yahu... domates sosu da varmıydı :p
yok abi ismini unuttugum baska bır sos vardı. aslında sosda degıl bulgar bır arkadas bıze bır baharat karsımı getırıyor ismini bilmiyorum harıka bırsey. biz ona super karsısım dıoruz. cunku en berbat yemegı dahaı super bır lezzetde donusturuyor.

erthem' Alıntı:
yok abi ismini unuttugum baska bır sos vardı. aslında sosda degıl bulgar bır arkadas bıze bır baharat karsımı getırıyor ismini bilmiyorum harıka bırsey. biz ona super karsısım dıoruz. cunku en berbat yemegı dahaı super bır lezzetde donusturuyor.
ağzımdan akan suları bir kaba doldurdum şimdi çiçekleri sulayacam onunla ;D

balum' Alıntı:
ağzımdan akan suları bir kaba doldurdum şimdi çiçekleri sulayacam onunla ;D

abii yıktın benii. sabah sabahta böyle esprıler valla ne diyeyim. allah bol neşe versin . mutluluk versin. esprı yapmaya imkan olanak versin :D:D

erthem' Alıntı:
abii yıktın benii. sabah sabahta böyle esprıler valla ne diyeyim. allah bol neşe versin . mutluluk versin. esprı yapmaya imkan olanak versin :D:D
amiiiiiin hepimize :smiley:

erdemcim eline sağlık çok başarılı valla o ekipte olmak bu videodan sonra daha bi anlam kazandı benim için görüntüler süper...

arno' Alıntı:
erdemcim eline sağlık çok başarılı valla o ekipte olmak bu videodan sonra daha bi anlam kazandı benim için görüntüler süper...

Eyvallah arno. Guzel bır faalıyettı. :D

kesinlikle... bayramda bi ufak bi büyük ( bi 35 bi 70 lik ) düşünüyoz ne dersin

kardeş harika olmuş.
eline sağlık.
işte engelliyolar görüntüyü anca bakabildim.
kuduruyom faaliyet için.
arno seni de öptüm canım

TEZER' Alıntı:
kardeş harika olmuş.
eline sağlık.
işte engelliyolar görüntüyü anca bakabildim.
kuduruyom faaliyet için.
arno seni de öptüm canım

abı aşıların tamadır umarım. yoksa yazık olur iş yerindekilere :D:D:D:D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

SON KONULAR

Geri