Aks'larınıza Dikkat

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Hırçın Karadeniz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,954

Etiketler

Ynt: Aks'larınıza Dikkat

Hırçın Karadeniz' Alıntı:
Arkadaşlar abiler siz siz olun akslarınıza dikkat edin.
860 tl tanesi

Hiç sorun değil,bostancı oto sanayii sitesinde tamiri mümkün,tanesini 150 200tl arası yapıp size veriyorlar,1yıl garantili..

Hırçın Karadeniz' Alıntı:
Yardiminiz için teşekkürler; bu işlemi yapan ustanın ismi ve telefonu mevcut mu?

Bostancı sanayii sitesinde gittiğim zaman öğrenir bilgileri paylaşırım burdan,saygılar

http://www.koctorna.com/

bunlar yapıyor garantılı olarak.fazlasıyla ılgılıler.ıslerınde en ıyılerınden bırıdır.

PIKACU' Alıntı:
http://www.koctorna.com/

bunlar yapıyor garantılı olarak.fazlasıyla ılgılıler.ıslerınde en ıyılerınden bırıdır.
Barış aradım Ssangyongunkini yapamıyoruz dediler. Aks'te açı varmış o açıyı fabrikasyonu gibi veremiyorlarmış. Tam sağ tam solda tekerlekler mercedes gibi belli bir açıyla yatıyormuş onu orjinali gibi yapamıyorlarmış. :(

hımmm. onlar yapamıyorsa kımse yapamaz demektır.yaptırma ısını unutman lazım o zaman.cogu aracın her turlu torna ısını yapıyorlar cunku

peki bu aracın ön aksları eski kasa yada 2006 modele kadar yeni kasa önden çekişli olduğu için vitolarla aynı olmasın bir araştırmakta fayda var diye düşünüyorum.birde kafama takılan birşey var ama o da vw amarok ile ilgili.neden arka aks sabit aks sistemi koydular.onun yerine toureg de yada transporter 4x4 de kulanılan arka aks sistemi kullanılmadı acaba :(

Gecen sene bende kırmıstim on sol aksı Bostancı sanayıde bir akscı tamır etmıştı tam hatırlamıyorum 250 şıra vermiştim galiba .

Hiç sorun değil,bostancı oto sanayii sitesinde tamiri mümkün,tanesini 150 200tl arası yapıp size veriyorlar,1yıl garantili..

Kurum sahibi şahsen otomobil ve akstan anlamıyor. Bir kamyon laf kalabalığı ile ahkam kesiyor, ama iş arızaya gelince herşey fos çıkıyor. Aracımın dış aks kafalarını değiştir. Akslardan ses gelmeye başladı. Ustası da kabullendi. Ama kendi kabullenmedi. Aksı söküp, elime tutuşturdu ve oyanatarak "bak, benim yaptığım aksta sorun olsa şimdi ses çıkarırdı" dedi. Bunun üstüne bir de benden ekstra olarak söktak parası aldı. Yaptığı hatayı yetkili serviste çözdüm. Buradan hatanın açıklamasını yapmayacağım. Zira yaptığı hatanın nasıl düzeltildiğini kendisine makul bir ücret karşılığı anlatabilirim. Aks probleminiz varsa, gidip yetkili serviste çözdürün.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri