Akdeniz Üniversitesi Havacılık Kulübü - AKÜHAVK

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erthem Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,513

erthem

Moderatör
Yer
Ordu
logo2004.jpg

TARİHÇEMİZ
Akdeniz Üniversitesi Havacılık Kulübü Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Kulüpler yasası kapsamında 1994 Tarihinde Kuruldu. Kurulduğu günden itibaren özellikle Yamaç Paraşüt Sporu Dalında faaliyetlere başladı. Fakat Kurulduğu tarihten birkaç yıl sonra faaliyetlerine yönetim sorunları nedeniyle ara vermiştir. Daha sonra 2001 eğitim öğretim yılında tekrardan aktif hale gelerek yeniden yapılanmış ve faaliyetlerine hızla başlamıştır. Yeni kurulan yönetim sayesinde kulübümüzün sahip olduğu 6 Yamaç Paraşüt pilotu Üniversitemiz öğrencilerine faydalı kurslar açmış ve öğrencilere havacılık ruhunu benimsetmiştir. 2001 yılından itibaren Faaliyetlerine ara vermeden devam etmektedir.

Kulübümüz her dönem Yamaç Paraşüt Kursları açmakta ve kursu iyi dereceyle bitiren öğrencileri bünyemizdeki pilotlar listesine dahil etmektedir. Ayrıca kulüp üyelerinin bu dalda gelişimini ilerletmek için, yıl içinde hava koşuları çerçevesinde hafta snları sürekli uçuşlar düzenlemekte ve imkanlar dahilinde yapılan havacılık şenliklerinde eksiksiz olarak yerini almaktadır.

Bu yıl 10. Yaş gününü kutladığımız kulübümüz umarım yeni arkadaşlarla birlikte ve onların desteğiyle nice on yıllara AKÜHAVK diyoruz.

www.akuhavk.ekibi.com

akuhavk@akdeniz.edu.tr

Etiketler

Ynt: Akdeniz Üniversitesi Havacılık Kulübü - AKÜHAVK

peki nasıl katılabiliriz bu kulübe?
şartı falan nelerdir?

Ynt: Akdeniz Üniversitesi Havacılık Kulübü - AKÜHAVK

slmlar aşağıda AKÜHAVK'ın facebook grubunun linki var yavuz aslan kulübün başkanı eğer ona mesaj atarsan yardımcı olur.

http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/group.php?gid=15994687635&ref=ts

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR