Adria Altea 4four 362 Lh'yi Nasıl Bilirsiniz?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan zatrox Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,361

zatrox

Yeni Üye
Merhabalar üstadlarım.

Çekme karavan almaya çok yaklaştım ve seçim arefesindeyim. Max 250 bin TL bütçe ile ithal karavanlara yoğunlaştım ve konuya çok vakıf olmasam da en sıcak gelen Adria Altea 4Four 362 LH modeli oldu (7 yaşında bir çocuğumuz var).

Bu modeli kullanan, bilen varsa yorumlarını yazabilirse çok sevinirim. Muadil modellerden de önerileriniz olursa almak isterim.

Selamlar, saygılar.

Etiketler
Merhabalar üstadlarım.

Çekme karavan almaya çok yaklaştım ve seçim arefesindeyim. Max 250 bin TL bütçe ile ithal karavanlara yoğunlaştım ve konuya çok vakıf olmasam da en sıcak gelen Adria Altea 4Four 362 LH modeli oldu (7 yaşında bir çocuğumuz var).

Bu modeli kullanan, bilen varsa yorumlarını yazabilirse çok sevinirim. Muadil modellerden de önerileriniz olursa almak isterim.

Selamlar, saygılar.
Merhaba,

Ben bir tane 4 Four 362LH aldım. Evvelce Adria Adora 593UP vardı ama yeni yaşantımızda bu kadar büyük bir karavana ihtiyaç olmadığından satmıştık (maalesef 593UP'ı tedavülden kaldırmışlar; fransız yatağıyla on numara beş yıldız bir karavandı).

Altea 4 Four, küçük mekanda azami kullanışlılık ve ferahlık için ideal. Üst düzey bir yalıtımı var (o yüzden 3.62m bir karavana göre daha ağır). Adora tipi panoramik pencere de küçük mekanda büyük ferahlık sağlıyor.

Bir bebek ve bir köpekle zorunlu seyahatlerimizde kalacak yer derdi yaşamamak adına bizim için ideal bir karavan.
Tabii ki 4m altı bir çekme karavanla çok uzun tatiller yapmak yer darlığı (dolap vs) açısından ideal değil ancak bizim kalacak yer problemimizi çok konforlu şekilde çözdüğü için ben çok memnunum.

Genel olarak, Adria sürpriz çıkarmaz; gördüğünüz neyse yaşadığınız da aynen odur.

İletinin üzerinden epey zaman geçmiş; umarım faydalı olur.

Ben bir tane 4 Four 362LH aldım. Evvelce Adria Adora 593UP vardı ama yeni yaşantımızda bu kadar büyük bir karavana ihtiyaç olmadığından satmıştık (maalesef 593UP'ı tedavülden kaldırmışlar; fransız yatağıyla on numara beş yıldız bir karavandı).
Merhaba..
İki sivri uç gibi geldi bu tercihler bana...
Biri çok büyük, biri çok küçük..

362 de, mesela 1 haftalık gezilerde sıkılmadan konaklayabildiniz mi ?

Merhaba..
İki sivri uç gibi geldi bu tercihler bana...
Biri çok büyük, biri çok küçük..

362 de, mesela 1 haftalık gezilerde sıkılmadan konaklayabildiniz mi ?
Bir hafta ya da 15 gün bence hiç problem değil..Ancak daha uzun sürelerde dolap azlığı ve yatmak için oturma kısmını sürekli düzenleme zorunluluğu insanı bezdirmeye başlar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR