Adrenalin'den Gezenbilir Üyelerine Kamp Malzemelerinde %25 İndirim!.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 14
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,626

YOL

SEDAT AÇIL
Yer
İstanbul, Acıbadem
Web
www.sedatacil.com
Telsiz Çağrı Kodu
TB2FKL
<a href="http://www.adrenalin.com.tr">
1.jpg
</a>

Mağazalarımızda indirimden faydalanmak için Gezenbilir forum üyesi olduğunuzu belirtiniz.
Internet siparişlerinizde indirimden faydalanmak için açıklama bölümüne "Gezenbilir forum üyesi" ibaresini ekleyiniz. (İndirim tutarı işlem sonrası kartınıza iade edilecektir)
Bu indirim, zaten indirimli olan ürünlerde, dalış, bisiklet, motosiklet, fitness ürün gruplarında ve elektronik cihazlarda geçerli değildir.
İndirim 19 Haziran 2009 gün sonuna kadar geçerlidir.

Adrenalin - www.adrenalin.com.tr
Sahrayıcedit Mağaza ve merkez: 0 216 386 33 35 / 478 21 71
Beşiktaş Mağaza: 0 212 260 60 02
Kadıköy Mağaza : 0 216 414 11 41
Adana Mağaza: 0 322 457 80 88

Etiketler
Ynt: Adrenalin'den Gezenbilir Üyelerine Kamp Malzemelerinde %25 İndirim!.

Merhabalar,
Duyuruda sanırım bir konuyu net belirtemedik, indirim outdoor giyim ürünleri ve ayakkabılar için de geçerli.
Yani gömlek, pantolon, şapka, gore-tex ceket, yürüyüş botları vs. hepsi indirim kapsamında.

Yankı, festival alanında büyük bir stant açacakmısın, ayakkabı vs. gibi ürünlerden getirecekmisin acaba?

Festival alanında ağırlıklı olarak çadır, tulum, mat, kafa feneri, kamp sandalyesi, t-shirt, buff bandana gibi ürünler olacak. Ayakkabıda model ve numaralar işin içine girince çok fazla ürün oluyor o yüzden ayakkabı götürmeyi düşünmüyoruz. Özellikle istediğin bir ürün var ise ekstradan götürebiliriz.
Bu arada stand için başka ürün gruplarında talep var ise önerilere açığız.

MERHABA BEN BİR SANDALET ARIYORUM YARDIMCI OLUR MUSUNUZ ??

http://www.adrenalin.com.tr/products.asp?CategoryID=134 buradaki modellere göz atabilirsiniz. İlgilendiğiniz modellerle ilgili ayak numaranızı da belirterek siparis@adrenalin.com.tr adresinden Güncel beye stok bilgisi sorabilirseniz size hızla bilgi verecektir.

Bot çorapları da ekleyin listeye..

Hatta kamp ocağı, kamp tenceresi gibi ufak tefek ayrıntılar olabilirler..

Kamp mutfağı malzemelerini atlamışım, kamp ocakları, tencere setleri, matara, termos bardak gibi şeyler olacak. Kafa fenerinde yine seçenek olacak, 3 TL lik coolmax kampanyalı çoraplarımız vardı onlardan yine bolca gelir. Sandalet, su ayakkabısı tarzı ürünlerden çok kısıtlı miktarda götürürüz.

Ayrıca tozluk da getirmelisiniz..

Evet, her ortamda kullanılıyor, çamurdan da koruyor :smiley:

merhaba iyi geceler. ben hi-tec marka bir sandalet sipariş ettim. inşallah memnun kalırım. gezenbilir.com üyesi olduğumu ve % 25 indirimden faydalanmak istediğimi belirttim.... ayrıca dalış dersi almak istiyorum bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz? kaç paraya malolur. bu işin erbabı kimlerdir...? teşekkürler..

Pazartesi gününden itibaren PADI ve CMAS başlangıç kurslarımızı duyuruyor olacağız, bana e-posta adresinizi iletirseniz size konuyla ilgili bilgileri iletebilirim.

Yankı bey BURSA yada bir mağza açarsanız çok güzel olur. Bursa dada kampçılık için alışveriş yapmak isteyen aradıgı ürün konusunda sıkıntı çeken bir çok arkadaş var hem uludağa çıkan kitleden de yararlanmış olursunuz biz her sene uludağa kamplar düzenliyoruz kısacası BURSA dada hitap edebileceğiniz bir kitle mevcut...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR