Adrenalin'den Gezenbilir Üyelerine Kamp Malzemelerinde %20 İndirim!.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 37
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,451
Ynt: Adrenalin'den Gezenbilir Üyelerine Kamp Malzemelerinde %20 İndirim!.

;D Dün ilk çadırımı aldım.Siteden e-posta geldi.okudum ve 2 gün içinde seçip Sahrayıcedid şubesinden Lafuma Easy Summer 2/3 model çadır ve birde Lafuma uyku tulumu 197 tl.nakit aldım.Keşke zaman birkaç ay daha uzun olsaydı,diğer eksiklerimi de alırdım.Evde deneme amaçlı kurdum.Şİmdi çadırı ilk rock'n coke da deneyeceğim.Bilgi verdiğiniz için teşekkürler. ::smiley: Yavaş yavaş eksikliklerimi tamamlayıp, diğer kampçı arkadaşlarla ilk kampıma gitmek istiyorum. :eek:

Etiketler

Ben de dün ihtiyaç duyduğum, zor ortamlar için kullanılabilecek bir çadırı Adrenalin Sahrayı Cedit mağazasına giderek aldım.

Yanında Lafuma'nın yazlık pantolonlarından da bir tane aldım (tavsiye ederim yazın oldukça kullanışlı oluyor). Adrenalin çalışanları her zaman olduğu gibi güleryüzlü, arkadaş gibi ilgili ve bilgilendirici tavsiyeleriyle yardıma ihtiyaç duyduğum her konuda destek oldular.

Bu güzel insanlarla alı-veriş yapmak her zaman bir keyif. Sizlere de tavsiye ederim.

Sevgili Cem, iyi yorumların için gerçekten teşekkür ederim.
Süre kısaydı evet ama Gezenbilir festivali öncesi festival katılımcılarına özel bir promosyon daha yapıyor olacağız :smiley:

Merhabalar. Sitenize firefox üzerinden giremiyorum. Google tarafından saldırgan olarak bildirilmiş site uyarısı alıyorum sürekli. Ayrıca nod 32 ,martuz.cn ile başlayan bir url yi engellediğini söyleyerek uyarı veriyor. Bu arada 150 tl lik alışverişlere hediye t-shirt kampanyasına internet alışverişleri dahil değil mi? Bugün 150 tl yi geçen bir alışveriş yaptım ancak t-shirte dair herhangi bir bilgilendirmeye rastlamadım.

Sitedeki sorun çözüldü, Google'a bildirildi düzeltmelerini bekliyoruz :(
150 TL hediye t-shirt kampanyası bu gece itibariyle duyuruldu, sizin siparişiniz için de geçerli olması için konuyla ilgili siparis@adrenalin.com.tr ye e-posta göndermenizi rica edeceğim.

Gezenbilir üyelerine yaptığınız indirimi kaçırdım malesef. Umarım bir t-shirt alabilirim. Bu arada alışverişim süresince adreanalin.com.tr yetkilisinin oldukça yardımcı olduğunu söylemek istiyorum. Ürünler hakkında son derece bilgiliydi. Herşey için teşekkürler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri