Adrenalin Kadıköy'den Gezenbilir Üyelerine Özel %40 İndirim!

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Deep Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 94
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 44,621
Ynt: Adrenalin Kadıköy'den Gezenbilir Üyelerine Özel %40 İndirim!

mehmetaliatess' Alıntı:
LAFUMA EASY SUMMER 2/3- 3 MEVSİMLİK ÇADIR ve LAFUMA CAMPO2 2 KİŞİLİK 3 MEVSİMLİK ÇADIR

Bunlar şu an stoklarda var mı?İndirimli fiyat üzerinden kaç taksitle yararlanabiliyoruz?İndirimden yararlanmak için mağazaya geldiğimizde Gezenbilir üyesi olduğumuzu belirtmek yeterli mi?

Cadirlar stoklarimizda mevcut ancak hizla azalmakta cabuk olun derim ;)
Cadirlar ve ayakkabilar icin belrlenen taksitli fiyata 6 taksit yapabiliyoruz, gezenbilir uyesi oldugunuzu belirtmeniz yeterlidir. Diger urunlerde yuzde 40 indirim tek cekimde gecerlidir.

Etiketler

Abi bugün aramıştım bilmiyorum senlemi görüştüm başkasıyla mı o çadırdan 3 tane olduğunu söyledi.Ben 2 tane alacağım hafta sonuna kadar ayırmanızı rica ettim ama pek sıcak bakmadınız.Eğer sen isen bi güzellik yapta ayır abi alacağım :D Eğer değilsen söylersen ayırırlarsa çok sevinirim.Kaçırmak istemiyorum fırsatı. :D tommycan abimiz sağolsun çadır seçiminde çok yardımcı oldu zaten çadırı o önerdi.Şimdi satılırda alamazsan onu daha fazla meşgul etmeyelim :D

mehmetaliatess' Alıntı:
Abi bugün aramıştım bilmiyorum senlemi görüştüm başkasıyla mı o çadırdan 3 tane olduğunu söyledi.Ben 2 tane alacağım hafta sonuna kadar ayırmanızı rica ettim ama pek sıcak bakmadınız.Eğer sen isen bi güzellik yapta ayır abi alacağım :D Eğer değilsen söylersen ayırırlarsa çok sevinirim.Kaçırmak istemiyorum fırsatı. :D tommycan abimiz sağolsun çadır seçiminde çok yardımcı oldu zaten çadırı o önerdi.Şimdi satılırda alamazsan onu daha fazla meşgul etmeyelim :D

Affınıza sığınarak bu açıklamayı yapıyorum. Şu sıralar satışlar çok hızlı olduğu için malesef ayırtma talepleri de çok fazla geliyor. Bu sebeple malesef bu taleplere cevap veremiyoruz. Yani erken gelen alıyor :smiley: Anlayışınız için teşekkür ediyorum.

Birçok yerde 120-130 bandında satılan High Mountain Nepal Pantolon, 72 TL + ücretsiz kargo ;)
Aslında dün gelmiş ama benim elime bugün ulaştı.
Gerçekten rahat bir pantolon..
Teşekkürler Mert Bey.

Merhaba. Acaba Salomon Xa Pro Gtx(siyah-gri) model ayakkabılardan 41.5 var mı mağazanızda ?

ondeep' Alıntı:
Birçok yerde 120-130 bandında satılan High Mountain Nepal Pantolon, 72 TL + ücretsiz kargo ;)
Aslında dün gelmiş ama benim elime bugün ulaştı.
Gerçekten rahat bir pantolon..
Teşekkürler Mert Bey.

Gule gule kullanin :smiley:

emrekaraoglu' Alıntı:
Merhaba. Acaba Salomon Xa Pro Gtx(siyah-gri) model ayakkabılardan 41.5 var mı mağazanızda ?

Bu model magazada mevcut ancak guncel stok bilgisi icin magazayi 0216 541 01 14 nolu telefondan aramanizi rica ediyorum.

Teşekkür ederim. Bir de Laken Inox çelik termosu soracaktım unutmuşum. Onu da belirtirseniz sevinirim.

Kadıköy mağazasını aradık ama malesef ellerinde istediğimiz modelde pantolonlar kalmamış gelicek sefere artık teşekkür ederiz

indirim hala devam ediyormu ?
birde mağazaya gelme imkanı bulunmayanlar (istanbul dışındayım) nasıl faydalanabilirler .

bosiyak' Alıntı:
indirim hala devam ediyormu ?
birde mağazaya gelme imkanı bulunmayanlar (istanbul dışındayım) nasıl faydalanabilirler .

Yeni sezon urunleri haric olmak uzere indirim devam ediyor. Banka havalesiyle odeme yaparak urun alabilirsiniz. Adrese kargo yapiyoruz. 0216 541 01 14 u arayabilirsiniz.

Lafuma Campo 2 almayı düşünüyordum stokta yok sanırım sitede gözükmüyor :(

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR