Adrenalin Kadıköy'den Gezenbilir Üyelerine Özel %40 İndirim!

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Deep Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 94
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 44,620
Ynt: Adrenalin Kadıköy'den Gezenbilir Üyelerine Özel %40 İndirim!

İşte burada bir ikilem daha var. Telefonda bana GoPro 3'ün kampanyaya dahil olmadığı söylendi. Dükkanımızda yok denmedi. Ki bunu özellikle tekrar sordum. Ki almayı düşündüğüm diğer ürünlerde stoklarında bulunmadığını belirttiler. Kimseyi zan altında falan bırakmıyorum. Mert Bey ile alakalı da herhangi bir şahsi ve ya ticari sorunum yok ve olamaz. Ben sadece bilgilendirme eksikliğinden doğan yanlış anlaşılmalar üzerinde duruyorum.

Telefonum otomatik olarak tüm görüşmeleri kaydediyor. Dilerseniz ilgili kaydı bulup paylaşabilirim de... Fakat buna gerek duyacağınızı sanmıyorum...

Kusuruma bakmayın bu tip diyaloglarda veya yazılan yazılarda verilen bilgilere gereğinden fazla önem veren biraz takıntılı biriyim. Resmi kurumların internet sitelerinde verdiği bilgiler ile örtüşmemesine, internet üzerinden satış yapan sitelerin stok durumunu güncel tutmaması, ürün hakkında yanlış bilgilere yer verilmesi, yanlış temsili fotoğraf koyulması gibi ufak detaylara gereğinden fazla takılırım.

Kimseyi kırmak ya da karalamak niyetinde değilim.

Etiketler

Duyuruya kampanyanın mağaza stokları ile sınırlı olduğunu ekledim, sanırım daha açıklayıcı olmuştur. ;)

Lafuma şort olabilir trekking pantolonları 148.90TL yerine sadece 79TL!
Lafuma şort olamayan modeller 134.90TL yerine sadece 69TL!
Bayan ve erkek modelleri mevcuttur.
Çok hafiftir ve ıslanınca hızla kuruyan özel "Dryway" kumaşa sahiptir.

http://www.adrenalinoutdoor.com/Lafuma-Ld-Dibona-Zo-Pa_9206.html#0

Lafuma Ld Dibona Mos Pantolon 7010 1

tommycan' Alıntı:
Arkadaşlar yanlış anlamaya sebep olmayalım.....Firma olmayan bir ürünü varmış gibi ilan edip, arayınca "hepsini sattık, elimizde kalmadı, elimizde bu var, onu verelim " demiyor, yani kaba tabirle müşteriye gel-gel yapmıyor........
İndirim ilanının konusuna bakarsak genel olarak %40, teknik malzemede %30 indirim varmış. Gözden kaçan ayrıntılar olabilir......Ama ben bunda kasıt aramam.........
(Mert Kiğılı'yı da sadece ismen bilirim... Şu son yapılan Sarıalan kış kampında bizim kampımız ayrı olmasına rağmen zahmet edip kampımızı ziyaret etmiş, centilmenlik göstermiş... ben o anda orada yoktum....Buradan teşekkür edeyim kendisine....)

Ben teşekkür ederim Kadir bey, inşallah daha güzel kamplar yaparız :smiley:

Telefonum otomatik olarak tüm görüşmeleri kaydediyor

Türk Ceza Kanunu'nu ve yönetmeliklerine göre izinsiz bu tür görüntü ve ses kayıt işlemleri suçtur........
Bilginiz olsun..... ;D

tommycan' Alıntı:
Telefonum otomatik olarak tüm görüşmeleri kaydediyor

Türk Ceza Kanunu'nu ve yönetmeliklerine göre izinsiz bu tür görüntü ve ses kayıt işlemleri suçtur........
Bilginiz olsun..... ;D

Selamlar,
Kaydettiğim görüşmeler kendi görüşmelerim. Başkalarının değil... Bu şekilde de suçsa bilemiyorum. Araştıracağım...

İzinsiz başkalarının ses ve görüntüsünü kaydetmek suçtur......
.....Telefonunuzla kendi kendinizi kaydediyorsanız tabi ki kimse karışamaz........Ama bir başkası ile konuşuyorken, o bir başkası işte izinsiz sesini kaydettiğiniz kişi oluyor kanunen........(görüntü için de aynısı geçerli.....mesela plajda etrafı çekiyorsunuz........bu çekime kişiler giriyorsa suç işliyorsunuz.........Bu, şikayete tâbi bir suç olduğu için kolluk kuvvetleri -bölgesine göre polis veya jandarma (jandarmayı da kolluk olmaktan çıkaran bir yasa çıkmak üzere, yani her şeye ve her bölgeye polis bakacak)- şikayet olmadan harekete geçemiyor........

Geç olsada takipte fayda var.Avantajlı fiyatlar..

LAFUMA CAMPO2
2 KİŞİLİK 3 MEVSİMLİK ÇADIR
199.90TL YERİNE SADECE 109.90TL!
Nakit veya tek çekimde geçerlidir. Taksitli fiyatı 119.90TL dir.

http://www.adrenalinoutdoor.com/Lafuma-Campo-2-3-Mevsim-cadir_13967.html?search=campo#0

Campo2

Güle güle kullanın.İnternettenmi sipariş ettiniz,mağazadanmı aldınız?

Teşekkür ederim, daha iyileri sizin oldun. Adrenalin mağazasının üyelere uyguladığı indirimden yararlanarak aldım :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR