Adım Adım Karavan'a Doğru

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan janberkaydemir Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 419
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 91,530
.
Sadece buzdolabı konu olsa idi benim için en uygun yer, eğilme veya çömelme gerektirmeyen ulaşımı rahat yükseklikte bir konumun seçilmesi olurdu.
Tabi bunu herkezin tasarımında uygulamak pek kolay olmayabilir..

Son düzenleme:

Etiketler
Bekir bey banyoda kullandığınız ABS yada Plastik lavaboyu nereden tedarik ettiniz? Ölçüleri nedir? , Yat malzemeleri satanlarda var fakat fiyatları çok yüksek.
Bu lavabonun arka köşesinde kalan kısma 6cm çapında tabanı olan şarşlı pompa sığar mı? Resimde yeri tam olarak göremiyorum.
Selam ve Saygılar...

Marin malzeme satan yerlerden almıştım. Ölçüler ezberimde yok ama 20-25 cm arası. Biraz küçük kalıyor. Arkası oldukça dar. Musluğu bile zor sığdırdık. Küçük dikdörtgen porselen lavabolar var. Sonradan aklım onlara kaydı. Ama değiştirmeye üşendim.

Ocağı kapı tarafına koyarsanız çok rüzgar alır ve sönme riski var.

Buzdolabı konusunda yüksekte olması konusunda hemfikirim. Yaptığım zaman ben de alta koymuştum. Şimdi dizler sorun çıkarmaya başladığında çok zorlandığım için yalnız hanım kullanabiliyor.

Son düzenleme:

Buzdolabı konusunda yüksekte olması konusunda hemfikirim. Yaptığım zaman ben de alta koymuştum. Şimdi dizler sorun çıkarmaya başladığında çok zorlandığım için yalnız hanım kullanabiliyor.
Buzdolabı konusunu ve ilgili işleri eşlerin devralmasi aslında fena bir fikir değil...😀
Bilgilendirme için teşekkürler...

Bugün karavana bir adım daha yol aldık.
Citroen Jumper L4H2
2013 96000km
Bir yıldır kenardan bakıyorduk. Mart başı gerçek arayışımız başlamıştı.
Baktığımız 4 araç bizden once ki talipler tarafından bizim teklif vermemize imkan olmadan satılmışdı. Uygun gördügümüz araçların hızlı bir şekilde satışının olması arayışımızın iyi ilerlediğini bize gösterdi. Araçları daha hızlı görebilmemiz gerekiyordu. Birbirinden cok farklı filtrelemeler ile farklı bildirim uyarılari duzenledik. Sonuç hîzli geldi ve bulduğumuz araç için ilk aramayı yapabildik. Yer bulundugumuz konuma yakin oldugu icin aracı gördük, sahipleri bile hazır olmadığı için ekspertiz işlemi pandemi yasakları nedeni ile 0pazartesi gününe kaldı.
Ekspertiz den iyi çıkan aracı, tavsiye edilen tanıdığımız bir ustaya da gostermek istedigimizde aracın 2016 yılindan bu güne aynı ustada bakıldığını ogrendik. 5 yıllik tum bakım ve parca degişım kayıtlarınıda araç arşivimize koyarak satın.alma işlemini tamamladık.
Bu gün.ilk temel bakımları ve kontrolleri yapıldı.
Sonuç olarak temiz bir araca denk geldik.
Dönüşüm ve gezi günlerimizin de aynı sekilde devam etmesi en buyuk istegimiz.
Karavan dostlarımız ile yola devam ediyoruz. 🙏 👋👋👋

20210406 144222

20210406 155232

Citroen Jumper L4H2
2013 96000km
Baktığımız 4 araç bizden once ki talipler tarafından bizim teklif vermemize imkan olmadan satılmışdı. Uygun gördügümüz araçların hızlı bir şekilde satışının olması arayışımızın iyi ilerlediğini bize gösterdi. Araçları daha hızlı görebilmemiz gerekiyordu. Birbirinden cok farklı filtrelemeler ile farklı bildirim uyarılari duzenledik. Sonuç hîzli geldi ve bulduğumuz araç için ilk aramayı yapabildik. Yer bulundugumuz konuma yakin oldugu icin aracı gördük, sahipleri bile hazır olmadığı için ekspertiz işlemi pandemi yasakları nedeni ile 0pazartesi gününe kaldı.
Ekspertiz den iyi çıkan aracı, tavsiye edilen tanıdığımız bir ustaya da gostermek istedigimizde aracın 2016 yılindan bu güne aynı ustada bakıldığını ogrendik. 5 yıllik tum bakım ve parca degişım kayıtlarınıda araç arşivimize koyarak satın.alma işlemini tamamladık.

Hayırlı olsun. Keyifli gezileriniz olsun inşallah.

Citroen Jumper L4H2
2013 96000km
Hayırlı olsun.
Bir an önce bitirip gezilere başlamanız dileği ile.
Güzel günlerde güle güle kullanın.

Kervan yolda düzelirmiş.
Hayırlı olsun araç kaça mâl oldu?

Km çok iyi yılına göre.
Km durumunu önemsiyorduk. Aracın durumu da iyi çıktı. Tabiki bu bir süreç , zaman geçtikçe farklı durumlar ile de karşılaşacağız..
Ilan bilgisi 95.000tl girilmişdi. Aradığımızda 90 k dan aşağı teklif verecekseniz gelmeyin , sahipleri vermedi cevabını aldık. Kendileri bu fiyatı belirlemiş oldular. Kabul ettik. Aracın 5 yıllık tüm bakım bilgileri dışında, Ilk sahibi ( Eski Ruhsat araç içinden çıktı ) ile de görüştük, başlangıç 2.5 yıl bilgilerinide öğrendik.
Sonuç olarak memnun olduğumuz bir alışverişi tamamladık.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Geri