Adana Çakıt

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan egemenkonas Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,537

egemenkonas

Yeni Üye
Başta Süleyman Vardal, Çağlar Bıldırcın, Mümin Karabaş ve bölgede rota açılmasında emeği geçen herkeze teşekkürler.

Aşağıda 4 derceden 10 derece ve üzerine rota içeren bu bölge ile ilgili doğa ve tırmanış fotoğrafları sunulmuştur.

Akt4

Akt11

Akt16

SS850887

Akt18

Akt7

Akt13

IMG 0391

Etiketler
Süleyman Vardal, Cağlar Bıldırcın ve Mümin Karabaşa Bir Teşekkürde Benden, hem Türkiyede Gelişmekte Olan Spor Tırmanışına büyük Katkılarından Dolayı Hemde Çakıt Vadisine Olan Yoğun Emeklerinden Dolayı

bir kaç çakıt fotografıda benden ;Dbiz arkadaşlarla uçuş öncesi bi doğa yürüyüşü yapıp daha sonraada çakıt vadisinin girişinin sağ tarafında yamaçparaşütü uçuşları yapmıştık ve akrobasi uçurtması uçurtmuştuk :smiley:.çok güzel bir gündü 8)

N539661068 746298 7476

N539661068 746301 8505

N539661068 746308 1034

N539661068 746327 8158

N539661068 746332 175

Ynt: Adana Çakıt

Selamlar,
Karaisalı'da okuduğum 2 sene boyunca Adana'dan arkadaşlarla defalarca bu parkuru bisikletlerimizle geçmiştik. Süper manzarası olan mekanlar. Orada kaya tırmanışı yapıldığını biliyordum hatta bi kaç defa tırmanış gruplarına denk gelmiştik. Şimdi iç çekerek arşivimdeki fotoğraflarına baktığım bu mekanı burada görmek beni çok sevindirdi.

dsc01904ot6.jpg

dsc01911ai8.jpg

dsc01912yf7.jpg

Doğa şaheserini farklı açılardan yansıtabilecek bi kaç foto da ben ekledim :smiley:

OOOOOOOOO MKÜ (mustafa kemal üniversitesi, Hatay) ekibi de gelmiş buralara

Hoş geldin Egemen

Bayramdan sonra son sürat başlıyoruz Antakya'da kaya tırmanışı + çadır kamplı güney-kuzey transı (3 günlük) ve sizin olmayıp benim olduğum doğu-batı off-road trans etkinliği :smiley: sizin olmama sebebiniz oraları taban teptiğinizden arabayla heyecanlı olmaz diye düşünüyorum

kanyona girerken ayrı dönüşte ayrı bir keyf alıyorsun sanki başka bir yerden dönüyor gbii bir izlem uyandı bende çok hoştu ve güzeldi çocuklarım sayesinde gördüm ve doğa sever fosil den bir kaç kişiyle tanıştım o bir kaç kilometrelik yürüyüşl bile güzellikleri paylaşmak adına çok hoştu.

Bir çakıt fotoğrafı da benden olsun ( çakıt vadisi pozantı tarafından giriş kısmı ) selamlar.
Sefa

S7301762

Paylaşım için teşekkürler arkadaşlar.Tırmanış için gerçekten mükemmel bir ortam.23-25 Nisan Niğde faaliyeti öncesi heyacanıma heyecan kattı bu resimler.

Saygılar,
Murat

HERKESE MERHABA muhteşem görüntüler 2 yıl mkü de okudum ben burda arkadaşlar oldugunu görmek sevindirici tanışmak isterim ve o bölgede arkadaşların düzenleyeceği bi etkinliğede katılmayı isterim :D

herkese merhabalar

cok guzel fotolar elinize sağlık yanlız en ustte 2-3 fotodaki uzun saclı zayıf ve kumral arkadas adanadan Okan Tuncel mıdır? ???

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri