Actyon Sports 4x4 M.T.V.indirimi hakkında (2008 Modeller)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan actyon sports 4x4 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 35
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 25,320
Ynt: Actyon Sports 4x4 M.T.V.indirimi hakkında (2008 Modeller)

Bir de ruhsatında kamyonet yazan herhangi bir arkadaş indirim alabilmişmidir?

Etiketler

Posta ile yapılacağını sanmıyorum bireysel olarak ruhsatla birlikte başvurmak gerekir bu sene 2009 modeller de indirime girmiş olması lazım ..

merhaba oncelikle olarak bende 2008 4*4 sangyoung var ben bu indirimi yaptım vergi odemesi bir alt kademeden oldu yani 527 lira oldu 6 aylık bunun icin vergi dairesine bir dilekce ve sigortacılardan alınan kasko bildirim formu arac ruhsat fotokopisi ile basvuru yapıyorsunuz hemen indirim yapılıyor eski fiyatı 800 kusurdu bunu yaptım 500 kusur oldu yanlıs hatırlamıyorsam 527 idi

2009 model actyon sports 4x4 (manuel) 128022 kod numaralı araç kasko değeri: 33200tl görünüyor. %5=1660TL MTV yıllık=1931 TL
arac kasko bedelinin %5'i yıllık MTV'nizden daha az olduğu için bahsettiğim şekilde dilekçe kasko değer formu ve ruhsa kımlık fotokopisi ile nakil vasıalar vergi dairesine başvurduğunuzda bir alt dilim olan 1228TL üzerinden vergilendirileceksiniz. 1 taksiti=614TL
Ben Başka Bir yerde bir yazı okudumda Kasko değerinin %5 den fazla ise bir alt dilimden vergilendirilir diyede kafam karıştı benim. Şuanda ben 2008 model ssangyong actyon sport 4*2 almak istiyorumda muayeneside her yıl mı yoksa 2 yılda bir mi ?

Teşekkürler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR