actyon sport'a dodik yaptırdım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yns Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 36
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,001

Etiketler

Ynt: actyon sport'a dodik yaptırdım

hayırlı olsun çok yakışmış arkadaşım,nerde ve kaça yaptırdığını yazabilirmisinşhazır kalıbı varken benim aracada yaptırmak isterim,,teşekkürler...

kumsaati' Alıntı:
hayırlı olsun çok yakışmış arkadaşım,nerde ve kaça yaptırdığını yazabilirmisinşhazır kalıbı varken benim aracada yaptırmak isterim,,teşekkürler...

sagolasın,benim dodikler 600 + bir depo mazota maloldu:smiley:,usta bayagı bi salladı beni ama şimdi kalıbı elinde 400-500 e yapar herhalde konuşuruz ustayla,benimkinde ufak bir iki eksik var ilk oldugu için, seninkinde onlarıda düzelttiririz yeni yaptırmak istersen.ustanın yeri istanbul gaziosmanpaşa'da.

yns' Alıntı:
sagolasın,benim dodikler 600 + bir depo mazota maloldu:smiley:,usta bayagı bi salladı beni ama şimdi kalıbı elinde 400-500 e yapar herhalde konuşuruz ustayla,benimkinde ufak bir iki eksik var ilk oldugu için, seninkinde onlarıda düzelttiririz yeni yaptırmak istersen.ustanın yeri istanbul gaziosmanpaşa'da.

tekrar merhaba, bu dodikleri yapan ustanın telini verirmisin bi konuşalım bakalım ne fiyat verecek neticede kalıbı olan bir malzemenin fiyatı uygun olması lazım diye düşünüyorum,artık kalıp işçiliği olmayacak nede olsa,hatta seri imalatta sayış bile yapabilir....

kumsaati' Alıntı:
tekrar merhaba, bu dodikleri yapan ustanın telini verirmisin bi konuşalım bakalım ne fiyat verecek neticede kalıbı olan bir malzemenin fiyatı uygun olması lazım diye düşünüyorum,artık kalıp işçiliği olmayacak nede olsa,hatta seri imalatta sayış bile yapabilir....
merhaba,

bende yaptırırım. fiyat konusunu konuşurken adetli olacağını belirtirseniz pazarlık şansınız artar.
diğer arkadaşlardanda yaptıracaklar olacaktır.

merhabalar arkadaşlar

ustayla konuştum 500 dedi,4-5 adet olacagını söyledim biraz zorlamayla 400 e olur aldım.birde siz konuşun tlfnu''ali usta 0535 312 34 28''
dodiklerin ufak bir iki (ayarlama)eksiği var,konuştuktan sonra paylaşırsak bende ilgilenirim,resimleri hafta sonu yüklerim inşallah.

arkadaşlar bende dodik alacam ali ustayla görüşeceğim , fakat ben sivastayım siparişle getirtip takan arkadaş varmı merak ettim uyumsuzluk gibi problem varmı

Actyon sports dodik araştırırken eski bir konu ama genede aydınlatıcı oldu.

Kaç zamandır general grabber kullanan birisine danışmak istiyordum. Yunus Abi senin arabada grabber var abi memnun musun? Bf ile aynı desene benziyorlarmış. Ben Bf almak istiyorum da biraz tuzlu grabberlarda Bf yi aratmaz dediler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri