98 Rav4 5k Cam Rüzgarlığı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ulash1907 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,112

ulash1907

Ana Kamp
Yer
ayvalık
Tüm arkadaşlara selamlar, 1 yıllık aradan sonra grand vitaranın ardından yeni 98 model rav4 5k aldım artık dalış meralarım ve kamp yerlerim beni bekliyor, genelde haftada bir gün arazide diğer günler asvaltda olduğum için vitara jlx yerine toyotayı tercih ettim, iyiki de etmişim memnunum, ağır off road falan yapmadığım için işimi göreceğini düşünüyorum. Gelelim problemime tüm interneti alt üst ettim cam rüzgarlığı bu kasa rav4 ler için bulamadım :( benim için önemli bir aparat sigara kullandığımdan dolayı hep 2 parmak açık bırakıyorum yazında arabanın içi pişmiyor. Lafı çok uzattım herkese teşekkürler.

Etiketler

Ynt: 98 Rav4 5k Cam Rüzgarlığı

Sigara içenlere -hem de arabanın içinde- yanıt verilmiyor olabilir mi acaba?
Bu tabii işin şakası, ama cidden içmeseniz çok iyi olur.
Selamlar

selamlar bende rav4 3kp 96 model var ..
aksesuar konusunda gerçekten sıkıntı çekiyorum
fakat başka bir rav 4 kullanıcısı -ford t110- lara takılan ruzgarlıkaparatının uyumlu oldugunu söyledi
ancak ayna tarafına bakan uctan yaklaşık 8-10 cm kesilmesi gerekiyormuş..
isterseniz bir deneyin;)

Burada varmı aradıgınız ürün?
http://www.eliftuning.com/Cam-Ruzgarligi/TOYOTA?start=20#.U0z4V6KJdUk

Teşekkür ederim özgür bey ama bu site de her yerde olduğu gibi 2001 sonrası ürünler var benim aracım rav4 ün ilk kasası 98 model, sıkıntı bundan dolayı zaten :(

ben cam sıyıraç fitilini bile servisten başka biryerde bulamadım.

selamlar bende rav4 3kp 96 model var ..
aksesuar konusunda gerçekten sıkıntı çekiyorum
fakat başka bir rav 4 kullanıcısı -ford t110- lara takılan ruzgarlıkaparatının uyumlu oldugunu söyledi
ancak ayna tarafına bakan uctan yaklaşık 8-10 cm kesilmesi gerekiyormuş..
isterseniz bir deneyin;)
s.a
Arkadaşlar 98 model toyota rav 4 için cam rüzgarlığı arıyorum. Link verebilir misiniz. Yada küçük bir ipucu. Ford t110 dediğiniz araç kaç model acaba? Hangi model için alırsam kullanabilirim.
Mail adresim yusufkurukan123@hotmail.com
şimdiden teşekkür ederim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR