97 Terrano Parça Problemi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Calsac Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,334

Calsac

Ana Kamp
Arkadaşlar abiler merhaba.

yana yakıla 97 Terrano 2 2.4 için triger on muhafaza kapağı arıyorum hurdacılarda ztn kran girdi parçaya yok oğlu yok bulamıyorum ona sebep araç 1 haftadır yatıyor daha ne kadar yatacak belli de değil Allah uzun ömür versin daha bulunupta takılacak gibi değil.

Acaba bildiginiz bir yerde varmıdır?

S60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler
Galvaniz sacdan veya paslanmazdan yaptırılmaz mı
Sanayi havalandırma kanalı yapan, teneke isleri yapan birisine eskisini ölçüsünü sablonunu vs verip ister kalıcı ister orijinalini bulana kadar geçici imal edilebilir.
Kolay gelsin

Galvaniz sacdan veya paslanmazdan yaptırılmaz mı
Sanayi havalandırma kanalı yapan, teneke isleri yapan birisine eskisini ölçüsünü sablonunu vs verip ister kalıcı ister orijinalini bulana kadar geçici imal edilebilir.
Kolay gelsin
Teşekkür ederim ilginiz için lakin,muhafaza diye geçtiğine bakmayın alengirli bir parça sabit standart bir kapaktan çok fazlası var meret de yoksa aklıma gelmedi değil.

Çıkma parasına kendi malımız diye tornacı kaynakçı revize ettirmiştik iki ay önce lakin malum tekrarladı tat vermiyor

Şuan İstanbul dan bir sipariş geçtik elinde mevcut olan bir hurdacıdan gelince bakicaz düzgün ise takicaz inşallah

Merhaba, böyle bir sorununuzda önce yaşadığınız yeri, otomobilin aradığınız parçaya göre motor tipini ve şasi numarasını yazarsanız size sağlanacak kolaylıklar hem çok kısa zamanda ve doğru olacaktır. Böyle bir arayış içindeyseniz en azından bu Timing Belt Cover'ın (O.E.) Parça numarasını öğrenmiş olmanız lazım! Hala bulamadıysanız sizi doğru adrese yönlendirmek için yukarıda sorduğum OE numaralardan hangisini elinizde varsa lütfen yazın ya da TERRANO 2, 2,4 1993/97 2.4'ler için elinizdeki eski parça bu fotoğraftakine ne kadar benziyor? Fiyatı Amerikada US$.110 / 125 civarında (farklı servislerde) üzerine Uluslararası Kurye şirketlerinin adresinize kadar teslim için alacağı ücret ek'lenir. Aklınızda bulunsun FOB.€.1.500.- kadar olan her türlü parçayı Faturanın Kişisel (ADINIZA) olması kaydıyla her birinden BİR ADET olacak şekilde Uluslararası Kurye Şirketleri aracılığı ile getirtebilirsiniz. Selamlar, Ömer

Terrano 97

Merhaba, böyle bir sorununuzda önce yaşadığınız yeri, otomobilin aradığınız parçaya göre motor tipini ve şasi numarasını yazarsanız size sağlanacak kolaylıklar hem çok kısa zamanda ve doğru olacaktır. Böyle bir arayış içindeyseniz en azından bu Timing Belt Cover'ın (O.E.) Parça numarasını öğrenmiş olmanız lazım! Hala bulamadıysanız sizi doğru adrese yönlendirmek için yukarıda sorduğum OE numaralardan hangisini elinizde varsa lütfen yazın ya da TERRANO 2, 2,4 1993/97 2.4'ler için elinizdeki eski parça bu fotoğraftakine ne kadar benziyor? Fiyatı Amerikada US$.110 / 125 civarında (farklı servislerde) üzerine Uluslararası Kurye şirketlerinin adresinize kadar teslim için alacağı ücret ek'lenir. Aklınızda bulunsun FOB.€.1.500.- kadar olan her türlü parçayı Faturanın Kişisel (ADINIZA) olması kaydıyla her birinden BİR ADET olacak şekilde Uluslararası Kurye Şirketleri aracılığı ile getirtebilirsiniz. Selamlar, Ömer

Ekli dosyayı görüntüle 67536
İlginiz ve yardiminiz için müteşekkirim.suana kadar her daim hem parçacı yakın ahbabim hemde yurt dışı silarislerimi sorunsuz halleden gümrükçü bir arkadaşım vasıtası ile hiç problem yaşamamıştım ilk defa parça derdine düştüm.bahsettiğiniz şekli bildiğim halde handikap yaparak aklıma gelmedi hiç o esnada :smiley:

Yavaş yavaş forum raconunu öğreniyorum vesilenizle.defalarca aynı yöntem ile parça aldım fakat bunun 0 inin bulunacağı nedendir bilmem aklıma gelmedi hiç.

Çok şükür problem çözüldü gelen parça montajlandi,umarım tekrarını yaşamayız.

Merhaba, cevabınız için teşekkürler, problemin çözülmesine sevindim. Bundan sonrakilerde elinizdeki parçaya ait O.E. numaranız olursa bir yanlışa sebebiyet vermeden çözüme yardımcı olmak daha kolay olacaktır. Otomobilinizi keyifli günlerinizde kullanmanız dileğiyle selamlar, Ömer.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR