97 BLAZER LT 2" YUKSELTME

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YIGIT ISIK Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 22
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,220
Ynt: 97 BLAZER LT 2" YUKSELTME

Daha fazla yükseltmek istiyorsanız (Lastik sürtme problemi varsa) kupa takozlarından yükseltin arabayı ben 3 inç yükselttim ama tavsiyem 2 inçten fazla yükseltmeyin kupadan.Ya da yükseltirseniz kafası çalışan bir kaportacıya kupadan şaseye zincirle gerdirme yapın.

aksi taktirde araç kupadan yükselince atlama zımpala işlerinde kupa çok esniyor şasenin üzerinde.

Etiketler

arkalar 5cm onler 3.5 cm yukseldı.son halı budur..herhangı bır sorun yasamadım suana kadar..

IMG 9462

IMG 9463

IMG 9464

Arkadaşlar lastikleri dışarı almak için janta gerek yok
Bende orjinal ABD den blazer için üretilmiş 2 adet spacet var özel aliminyumdan üretlmiştir
Kendi aracımda kullanmıştım isteyen olursa verebilirim
İlanım sahibindende
6 şar cm sağdan ve soldan arkalar dışa çıkar ve çok hoş olacaktır
İkisini 190 TL ye vereceğim

Bu linkten bakabilirsiniz

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-aksesuar-ekipman-spacer-flans-blazer-tohe-jeep-gmc-5x120-105759054/detay

Yükseltmeden sonra aracın dönüşlerde yatma eğilimi olacaktır
Güvenli sürüş için kesinlikle tavsiye. Ederim

Merhaba,

Belki çok saçma bir soru olacak ama merak ettim. 2 adet var demişsiniz önleri genişlettik arkalar ne olacak ?

Merhaba,

Konuyla alakasız ama aracınızın önünde bulunan koruma barından bende istiyorum nerede bulabilirim bilen var mı?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri