96 BLAZER lpg de rolantı sorunu yardım!!!

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan PIKACU Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 33
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,499
Ynt: 96 BLAZER lpg de rolantı sorunu yardım!!!

barış kardeş türkiyede bakır buji buldum fiyatı takım olarak 75 tl platinyum veya bakır olması arasındaki fark kilometreeyle ilgili dediler doğrumudur?
orjinali platınıum AC Delco buji ve ömrü 100.000 mil yani 160.000 km.ayrıca lpg ile de uyumlu,konu eski ama ben yeniyim,araştıran arkadaşlara bilgi olsun diye yazayım dedim.

Etiketler
Ynt: 96 BLAZER lpg de rolantı sorunu yardım!!!

sounumun bujiye ilgili olduğunu pek sanmıyorum ama yinede platinyum buji alacağım en azından bujilerde değişmiş olur :smiley:
Konu eski ama bu konuyla ilgili sorun yaşayan arkadaşlar için bilgi: Benzin de de ilk kalkışta stop etme sorunu önce rölanti sensör temizliği veya değişimi eğer sorun giderilmez ise O2 sensör değişimi,blazer de O2 sensörleri 3 adettir sağ ve sol egzozt manifold çıkışı ve egzozt susturucu önü,önemli olan sağ ve sol manıfold çıkışında olanlardır arızalı olan arıza tespıt cihazı veya sökülerek de tespit edilebilir.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri