90 Günde Çekme Karavan Ile Marmara Trakya

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hüseyin gelici Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,920

hüseyin gelici

TURTLE VE BİZ İKİMİZ
Yer
Balıkesir/Ayvalık
Web
turtlevebizikimiz.blogspot.com.tr
Telsiz Çağrı Kodu
TURTLE
12 Haziran günü çekme karavan ile Marmara , Batıkaradeniz , Saroz korfezi , Gelibolu , Gökçeada olmak üzere 90 günlük tur programımız var . Gezimizin muhtelif etaplarında bizlere katılacak olan karavancı aile dostlarımız olacak . Ailece çıkacağımız bu gezide yine aile olmak şartı ile arzu eden karavancı arkadaşlarımızda diledikleri etapta bize katılabilir yine diledikleri etapta ayrılabilirler. Amacımız karavan ile çıktığımız bu gezide hem bilmediklerimizi öğrenmek görmediğimiz yerleri görmek ve yeni arkadaşlıklar edinmek. Programımızın rotasını taslak olarak belirledik ve ilgilenen arkadaşlar için paylaşıyoruz. Fisun & Hüseyin Gelici.

90 gn marmara trakya
Turtle ve turtle

Son düzenleme:

Etiketler

Yedigöller nasıl bu rotanın dışında kaldı hayret:smiley: Bolu - yedigöller arası yol yapıldı ve ben geçen hafta gittim,mükemmeldi.Karavanlar için park alanıda mevcut.iyi yolculuklar.

Yedigöller nasıl bu rotanın dışında kaldı hayret:smiley: Bolu - yedigöller arası yol yapıldı ve ben geçen hafta gittim,mükemmeldi.Karavanlar için park alanıda mevcut.iyi yolculuklar.
Karavan lara elektrik verilemiyor . Küçük bir büfe var . Market türü ürünler yok . Wc duş var hafta içi temiz . Hafta sonu ana baba günü . Ama zevk alarak 3-4 gün kalınır .

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba dostlar aslinda goonllummuzden geçmedi degil ancak sson anda zorunlu bir degisikligimiz oldu bu yil icin iptal ettik saapancadan Maltepeeye gidecegiz kismet olursa. Alllah nasip ederse seneye karadeniz yapacagiz ce daha uzun sureli olacak Bolu nun tum güzelliklerini göreceğiz. İlginize teşekkür ediyorum görüşmek dileği ile gezimizi hem gezenbilirde hemde turtlevebizikimiz.blokspot.com.tr adresinden bollca resim viideolar ile paylaşacağız.

Merhaba dostlar aslinda gonllummuzden geçmedi degil ancak sson anda zorunlu bir degisikligimiz oldu bu yil icin iptal ettik saapancadan Maltepeeye gidecegiz kismet olursa. Alllah nasip ederse seneye karadeniz yapacagiz ce daha uzun sureli olacak Bolu nun tum güzelliklerini göreceğiz. İlginize teşekkür ediyorum görüşmek dileği ile gezimizi hem gezenbilirde hemde turtlevebizikimiz.blokspot.org adresinden bollca resim viideolar ile paylaşacağız.

Merhaba güzel bir program yapmışsınız erikli son yıllarda çok şişti daha sakin bir yer isterseniz bolayır ı tavsiye ederim biraz daha hareketli olsun derseniz 7 km ilerisinde güneyli var ikiside rotanızın üstünde tabiki tercih sizin iyi tatiller

Merhaba güzel bir program yapmışsınız erikli son yıllarda çok şişti daha sakin bir yer isterseniz bolayır ı tavsiye ederim biraz daha hareketli olsun derseniz 7 km ilerisinde güneyli var ikiside rotanızın üstünde tabiki tercih sizin iyi tatiller
Çok teşekkür ederim merkezlerden ziyade biraz kenar kıyı tercih edecegim gerekli hallerde aracı karavandan ayırıp merkezede gitmeyi düşünüyorum

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri