86 İsuzu Trooper Yakıt Sistemi İçin Yardım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erginates Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,901

erginates

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba,

86 model isuzu trooper model uzun şase 2.5l benzinli trooper araç aldım, araca lpg bağlanmış ve benzin hortumları sökülmüş iptal edilmiş, hortumların dışında sökülen parçalarda olabilir aracı tanımadığım için bilemiyorum, işin kötü tarafı ankarada götürdüğüm ustalarda malesef anlamıyorlar.
Benim istediğim hem benzinle hemde lpg ile aracı kullanabilmek. aynı araca sahip olan varsa yardımcı olabilir düşüncesi ile bu konuyu açıyorum.
şimdiden herkese teşekkürler, iyi forumlar.

Etiketler
Ynt: 86 İsuzu Trooper Yakıt Sistemi İçin Yardım

bende 1990 model 2.6l var... senin aracında 2.5 değil 2.6 olması lazım... Bi kontrol et bana bilgi ver. Belki faydam dokunabilir...

Ruhsatta yazan 2.5, benzin sistemini uzun google araştırmaları sonucu kendim çözdüm, Tr de bulamadığım benzin pompasını usa dan aldım fakat gelene kadar beklemedim Mitsubishi lancer in benzin pompasını alıp epey bir modifikasyondan geçirdikten sonra taktım ve şu an benzin ile de çalışıyor sorun kalmadı.
Teşekkürler.

hocam araç hayırlı olsun..ben 1996 dan beri isuzu trooper kullanıyorum..aracım 88 model 2.6i I-TEC general motor..sizinkiside general motor...ancak 2.5 değil...86 model trooperler 2.3 karbratörlüdür...benzin sorununu halletmişsiniz sanırım...yazınızda yazmışsınız..bilgi isterseniz sizi aydınlatabilirim...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,420
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri