80 Saatte 2000 km. Gezi, Dalış, Deniz...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan moremiles Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,237

moremiles

Kamp I
3 kişi bu yaz İstanbul'dan yola çıktık Perşembe akşam üstü saat 7 idi, Afyon'dabir yemek molası verdikten sonra Antalya'ya saat 04.00 gibi varış,plajda kumların üstünde sabahlama ,
Cuma SAbahı oldu saat 9 gibi uyanıp yola devam, Kekova'da kahvaltı gözleme götürmece
Kaş'da dalış , su 28' kıyafete gerek yok :smiley:
Yola devam Kaputaş'ta denize girdik

Kaputaş

soldaki NoriskNoFun, sağda ben, en sağdaki iki kapılıda bizim hızlı ulaşım modülümüz ;D ;D ;)

Fethiye, Kayaköy'de sağda deep solda gene NoriskNofun,Fethiye'de geceleme
Ordan bastık Bodrum'a ,Cumartesi gece saat 10.00 Bodrum'dayız, yemek yedik Türkbükü'nde ooo sosyete mekan ;)
herkeste bi yorgunluk ben dedim birer tane içelim,arkadaşlar dondurma yiyiyor bu arada,artık olmaz derken NoriskNoFun arayı buldu ;D sonunda saat 2 gibi attık bi bara kendimizi tabii ki ROCk, birerde bira,ohh sonra uyku ;D
Bodrum'da botla dalış noktalarına hızlı bi seyahatten sonra(125hp bu iş için baya yeterli imiş ;Dtest ettik) Karaada ve küçük reef'de dalış
pazar ÖS saat 4'te tekrar yola çıkış,oraya buraya takıla takıla orda kebap burda tatlı bide kavun yüklemesi yaptık arabaya tamam olduk biz ;D, İzmir Bursa üstünden sabah saat 3'te İstanbul'a varış

gerisini biliyosunuz aynı, gene işe gitmece ,ilk gün biraz zor da olsa...

Etiketler

Ynt: 80 saatte 2000km. gezi,dalış,deniz...

demekki neymiş; tatilin veriminin süreyle alakası yokmuş.. bana o 3 günlük tatil, pek çok uzun tatilimden daha fazla ruhsal dinlenme sağladı.. aynı hisse ben haftasonu için gökçeadaya gidip geldiğimizde de kapılmıştım zaten ama o başlı başına bir konu olur, ayrıca ele almak gerekir: kabatepe'de yediğimiz kabus tostlardan başlayıp barba yorgo'da reçina şarabının ve mezelerin enfes tadıyla devam eden, ertesi günü keyifli dalışlarla taçlanan, dönüş feribotunda arka plana semadirek'i alan nefes kesici güzellikte bir ege gün batımı ile son dönemece giren ve süper pilotajlarınızla pazartesinin ilk saatlerinde istanbulda son bulan bir diğer hızlı ve dolu dolu seyahat :smiley:

Ynt: 80 Saatte 2000 km. Gezi, dalış, deniz...

Arkadaşlar şimdi burada fotoğrafları görünce, yazdıklarınızı okuyunca kafayı yememek elimde değil. Şüphesisz harika bir seyahatti. İçinde dalış olan, tarih olan , dağtaş olan harika bir gezi. İnşallah seneye böyle bir şeyi tekrarlarsınız da fırsat bulur da gelirim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri