8 saat / 30km Tekirova'dan girer Teke'den çıkar :)))

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mrdnmz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 71
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 33,579

Etiketler
Ynt: 8 saat / 30km Tekirova'dan girer Teke'den çıkar :smiley:))

yeteri kadar kahve içtikten sonra aslında dönmemiz gereken yerden Maden Koyu'na devam kararı veriyoruz. Aslında yol kendini bu arada yavaş yavaş belli etmeye başlasa da fazla kafein'den biz anlamıyoruz ya da işimize gelmiyor ;D

yol ve manzaralar eşliğinde devam ediyoruz...

yolumuzun üstünden Mehmetli Bükü var ama gaz o kadar sağlam ki uğramıyoruz bile. Sonradan iyi ki uğramamışız diyoruz ama bunu o an bilemiyoruz tabi...

Maden e doğru yol manzaraları eşliğinde devam ediyoruz...

ve çok güzel bir kısa yol ve çakıl taşı sürüşünden sonra varılır... Hemen ateş yakılır ve su kaynatılır. Aç'ız AÇ ;D kahve içicez şişirsin diye :p

şimdi buraan sonra da dönebilirdik ama az önceki kafein takviyesi yüzünden yapmadık ve yardıra yardıra çıktık oradan. Son bir iki foto daha yüklüyorum çünkü video ve fotoların bir kısmı hala telefonda atamadım pc ye...

bu fotoyu ayrı yüklüyorum arkadaki stepne üzerindeki su çizgisine dikkatlice bakın diye ;D ;D ;D

mimar_ankara' Alıntı:
çok teşekkürler..o noktaya sedan bir araba gidemez sanırım ama orta halli 4x4 honda crv suv gidebilir mi acaba?

mrdnmz' Alıntı:
harita işini de halledeceğim önce müsadenizle foto'lara devam etmek istiyorum. Gerçi siz kamp için taaa Ankara dan gelince biz sizi yalnız bırakmayız ayrı konu.

Evet haritamız sizin istediğiniz noktaya kadar aşağıdaki gibi. Aslında çok basit 3 adımda oradasınız.

1 Antalya - Tekirova
2 Tekirova - Rixos Hotel istikameti
3- Rixos'a varmadan 100metre önce sapaktan içeri

hepsi bu.

Normal binek araç gidemez ancak 4x4 olması koşulu ile bahsettiğiniz noktaya gidiş dönüş sorun olmaz diye düşünüyorum. Olursa da ben burdayım elimden geleni yaparım.

Kamp için gerçekten gelecekseniz yanınızda bolca sinek kovucu ya da biraz tezek getirmenizde fayda var. Birde börtü böcek ekipmanınız eksik olmasın. Gerisi kolay. Umarım yardımcı olabildim.

Gps - Navi kullanmadım o yüzden koordinat yazamıyorum maalesef....

manzara çok güzel ya bakarken biran kendimi orada kamp yaparken hayal ettim :D ...Ellerinize sağlık başka resimlerde bekliyoruz .Birde burası tam olarak neresi ? ???

Tamam buldum Antalya :D ;D Google Earth amca söyledi neyse uzakmış şimdilik uydudan kuş bakışı bakalım :D :D

fotograflar, harita ve tüm bilgilendirmeler için çok teşekkürler. Dere geçişi dışında 4x4 duster veya crv ile gidebilirim gibi geliyor. çizdiğiniz yol haritasında arada sahile inişler mümkün sanırım. Tüm ekipmanı yükleyip 1 haftalık kamp için sabırsızlanıyorum.
Yanlız o kadar bakir yerler olmasına rağmen bir fotoda atılmış pet şişeler gördüm. İnsanımız ne zaman doğaya kendilerinden daha titiz olmayı öğrenecekler..
tekrar teşekkürler..

daisuki' Alıntı:
Tamam buldum Antalya :D ;D Google Earth amca söyledi neyse uzakmış şimdilik uydudan kuş bakışı bakalım :D :D
Haftasonu Bakirkoy den Bostanci ya gidis/donus suresi kadar uzak :smiley:) 8 saatte cadiri kurmus olursunuz.

mimar_ankara' Alıntı:
fotograflar, harita ve tüm bilgilendirmeler için çok teşekkürler. Dere geçişi dışında 4x4 duster veya crv ile gidebilirim gibi geliyor. çizdiğiniz yol haritasında arada sahile inişler mümkün sanırım. Tüm ekipmanı yükleyip 1 haftalık kamp için sabırsızlanıyorum.
Yanlız o kadar bakir yerler olmasına rağmen bir fotoda atılmış pet şişeler gördüm. İnsanımız ne zaman doğaya kendilerinden daha titiz olmayı öğrenecekler..
tekrar teşekkürler..
Sizin istikametinizde dere gecisi yok iciniz rahat olsun. 4x4 lerle cok rahat gidebileceginiz ve bir o kadar da keyifli bir rota. Umarim sizi buralarda gorebililiriz.

Hocam harita bile paylaştın sağ olasın ama gittiğinde yer bulamazsan şaşırma sakın :D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR