8 saat / 30km Tekirova'dan girer Teke'den çıkar :)))

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mrdnmz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 71
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 33,580
Ynt: 8 saat / 30km Tekirova'dan girer Teke'den çıkar :smiley:))

Anlaşılan sen buraya abone oldun hocam ;D ;D ;D İlk girdiğin kahve molası verdiğin koyun adı KLEOPATRA, sonrasında güzel dediğin koyun ismi BEYCİKBÜKÜ ya da TEKİROVABÜKÜ ya da TEKE...AŞŞAĞI dır. Sonrasında Mehmetlibükü ve Maden koyu geliyor. Daha önce de dediğim gibi benim en sevdiğim rotadır. En azgın zamanında da ekipçe geçtik bu sene ;) Yıkık köprünün yanındaki lastik izleri bize ait ;D ;D Bir gün bir rotada buluşmak dileğiyle elinize sağlık diyorum ;)

Etiketler

Tekeden süt çıktı siz çıkamadınız nasıl bir yermiş bu teke başka foto yok mu?

Güzel resimler takip edelim bakalım sonu nereye çıkaçak ;) devamını bekliyoruz....

persumer' Alıntı:
Anlaşılan sen buraya abone oldun hocam ;D ;D ;D İlk girdiğin kahve molası verdiğin koyun adı KLEOPATRA, sonrasında güzel dediğin koyun ismi BEYCİKBÜKÜ ya da TEKİROVABÜKÜ ya da TEKE...AŞŞAĞI dır. Sonrasında Mehmetlibükü ve Maden koyu geliyor. Daha önce de dediğim gibi benim en sevdiğim rotadır. En azgın zamanında da ekipçe geçtik bu sene ;) Yıkık köprünün yanındaki lastik izleri bize ait ;D ;D Bir gün bir rotada buluşmak dileğiyle elinize sağlık diyorum ;)

zaten bu gidişle biz orada karşılaşırız gibi geliyor :smiley::smiley:: ayrıca bilgi için de teşekkürler...

yazmıyorum arkadaş. bu nedir yaaa. 5 kere foto yükledim 5inde de ayrı ayrı hata verdi. Zaten haftanın 3 günü girilemiyor siteye. Bundan sonra ancak seyrederim. Çok lazım olursa iki satır yazar geçerim o da site açıksa... :mad:

Kusuruma bakmayın. :-\

dopamin' Alıntı:
[SIZE=medium]Forum Kullanıcıların sıkca sorduğu foruma resim nasıl yüklerim. http://www.resimup.net sitesini kullanarak resim yüklemeyi forumdan daha iyi yararlanmak ve yazılarınızı resimlerinizle desteklemek için anlatmaya çalışacağım.[/SIZE]
http://www.oltaciyiz.com/konu-www-resimu...lemek.html

Sevgili Ömer Bey çok teşekkür ederim ama ben zaten picasa kullanıyorum oradan yüklemek daha da kolay olacaktır. Ya da blog sayfası açtım sadece bu işler için oraya yükler devam ederim. Bakmayın siz ben kızarım ama işimi de yarım bırakmam ;D

kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyorum. ;)

Kamp alanımız çok güzeldi. Çok güzel bir kumluk plaj bir dere önü deniz ve siz ağaç gölgesi altındasınız. Önünüzde kamp ateşiniz elinizde bir fincan kahve ;D

son fotoğrafınızın bulunduğu noktayı ve yol haritasını google mapden resim olarak kaydedip koyabilirmisiniz lütfen...son fotoğraftaki noktada hemen 1 hafta kamp yapmak istiyorum..çok teşekkürler..

mimar_ankara' Alıntı:
son fotoğrafınızın bulunduğu noktayı ve yol haritasını google mapden resim olarak kaydedip koyabilirmisiniz lütfen...son fotoğraftaki noktada hemen 1 hafta kamp yapmak istiyorum..çok teşekkürler..

Musadenizle yarin aksam yapacagim. Size de iyi aksamlar.

çok teşekkürler..o noktaya sedan bir araba gidemez sanırım ama orta halli 4x4 honda crv suv gidebilir mi acaba?

mimar_ankara' Alıntı:
çok teşekkürler..o noktaya sedan bir araba gidemez sanırım ama orta halli 4x4 honda crv suv gidebilir mi acaba?

harita işini de halledeceğim önce müsadenizle foto'lara devam etmek istiyorum. Gerçi siz kamp için taaa Ankara dan gelince biz sizi yalnız bırakmayız ayrı konu.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR