8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinliği

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cidowsky Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,395

cidowsky

THE TRUTH İS İNSİDE OF YOU
Yer
ankara
Herkese merhaba 8 mart Dünya Kadınlar Günü için düzenlediğimiz bir etkinliğimiz var. Ayın 12 sinde olmasının nedeni ise tiyatro sahnelerinin o tarihe kadar full dolu olması ve bizim etkinliklerimizi sergileyecek salonu ancak o tarihe bulabilmemiz.

Ekin Sanat Tiyatrosunda saat 7 de başlayacak olan etkinliğimizde yine kadın kolları grubunun çektiği çalışan kadınlar sinema belgeseli gösterimi olacak ayrıca toplamda 30-40 dakika sürecek olan 3 tane monolog tiyatromuz oynanacaktır.

TİYATRO OYUNLARI

- Ben Ulrike Bağırıyorum.

- Alice Harikaları Olmayan Diyarda

- Akıl Hastanesindeki Bir Fahişe'nin Monoloğu

oyunların sonundada sizlere sunulacak aparetiflerimiz olacak.

Ayrıntıları daha sonra netleştikçe aktaracağım davetiyeleri isteyen arkadaşlar bana ulaşarak temin edebilirler. bunun için telefonumu veriyorum. özelden bana yazabilirsiniz.
Kod:

Etiketler
Ynt: 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinliği

12 Mart Cuma (8 Mart Dünya Kadınlar günü Etkinliği)

Bu mesajı alıntı ile cevaplaAlıntı Mesajı değiştirDeğiştir
Herkese merhaba 8 mart Dünya Kadınlar Günü için düzenlediğimiz bir etkinliğimiz var. Ayın 12 sinde olmasının nedeni ise tiyatro sahnelerinin o tarihe kadar full dolu olması ve bizim etkinliklerimizi sergileyecek salonu ancak o tarihe bulabilmemiz.

saat 7 de başlayacak olan etkinliğimizde yine kadın kolları grubunun çektiği çalışan kadınlar sinema belgeseli gösterimi olacak ayrıca toplamda 30-40 dakika sürecek olan 3 tane monolog tiyatromuz oynanacaktır.

TİYATRO OYUNLARI

- Ben Ulrike Bağırıyorum.

- Alice Harikaları Olmayan Diyarda

- Akıl Hastanesindeki Bir Fahişe'nin Monoloğu

oyunların sonundada sizlere sunulacak aparetiflerimiz olacak.

Ayrıntıları daha sonra netleştikçe aktaracağım davetiyeleri isteyen arkadaşlar bana ulaşarak temin edebilirler. bunun için telefonumu veriyorum. özelden bana yazabilirsiniz.

NOT : etkinlikler ücretsiz olup davetiyeleri bana özelden ulaşarak yada ogün kapıya gelerek benden temin edebilirsiniz

BEN LİSTEYİ BAŞLATIYORUM ARKADAŞLAR

1- suat ertunç
2- taner
3- çiğdem avcı
4- yağız aygün
5-

Çiğdem hanım kolay gelsin, başarılar...

Kadınlarımızın başarısı ülkemizin başarısı olacaktır...

mete bey çok teşekkür ederim. bu teşekkürü bütün emeği geçen arkadaşlar adına alıyorum. Bizim şimdiki çabalarımız şimdi ve gelecekteki nesiller için umarım başarılara dönüşür

2ij2ovs.jpg

Her Varoluş Dönemimizin Emektar Haklarını
Hiçbir Zaman Ödeyemediğimiz Kadınlarımız, Analarımız,
Bacılarımız, Her Şeyimiz Onlar Bizim.
30t6yh3.gif

''8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun''

yaşar bey ben bu başlığı geçen yıl açmıştım şimdi tekrar baktımda çok güzel bi foto teşekkürler ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,431
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR