7. Gezenbilir Festivali 2014

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cidowsky Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 89
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 68,926
Ynt: 7. Gezenbilir Festivali 2014

Arkadaşlar kuyuya atılan taşı çıkartmaya uğraşırken zaman geçiyor. Benim önerim bayramdan sonra 2. veya 3. Hafta sonu Aladağ larda buluşmak. Yinede çoğunluk ne derse O.

Etiketler

Günaydın herkese kuyuya bir taş attım evet :smiley: Sedata da dedimki gel şu taşı şu kuyudan çıkar ama gelmedi hala :smiley:

Sanırım temmuz ayda ağustos ayında düşünülmüyor bencedeolmasın çünkü çok sıcak oluyor kamp için eylül ayı en ideal bence haziran temmuzun ilk haftası yada eylül ayı kamp için en iyi zamanlardır çok sıcak zamanlar keyifsiz oluyor.

Sanırım temmuz ayda ağustos ayında düşünülmüyor bencedeolmasın çünkü çok sıcak oluyor kamp için eylül ayı en ideal bence haziran temmuzun ilk haftası yada eylül ayı kamp için en iyi zamanlardır çok sıcak zamanlar keyifsiz oluyor.

Read more: http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=103968.50#ixzz39RWUSnuk
Bence de uygundur. Karar bir an önce netleşmeli, zaten Eylüle bir şey kalmadı zaman hızlı geçiyor.

Sedat Açıl Bey yaşıyor mu? ;) Yok mu bu sene festival, ona göre izin alacağız ...

Bi ses soluk yok sedat tanda yönetimden diğer arkadaşlardan da sanırım festival yok arkadaşlar Gezenbilir Festivalini de yitirdi artıkın sanırım. :((((

Tatile gitmişlerdir Çiğdem hanım, umudumuzu yitirmeyelim. Aksilik olmazsa ben ilk defa katılacağım eşim ve kızlarımla birlikte. Her şeye rağmen biz bize yeteriz yaparız organizasyonumuzu kendimiz. Zaten organize dediğimiz şey herkesin orada toplanması değilmi ki, kolay iş o sıkmayın canınızı.

Hadi bakalım Mehmet Bey umarım yitirmemişizdir Festivalimizi çünkü bence festivalde biterse Gezenbilir elde sıfır olacak organize olmakta sıkıntı yok benherdaim Türkiyenin her yerindeki dostlarımla anlık yada planlı organize olup her türlü etkinliğe gidiyorum. Mesela Gezenbilirin bu ruhunu canlı tutmaktı.

Valla ben de sabırsızlıkla bekliyorum, bu organizasyon için yıllık izin bile ayırdım. Herkese selamlar :D

Hala bir cevap yoksa festival bitmiştir sanırım. Yaşadığımız güzel feativalleri anılarımızda saklayacağız artık

Arkadaşlar yonetim uyuyormuş biz üyeler olarak organize olalim kampimizi yapalim. Bu sene organize olup Yapabilirsek gelecek sene üyeler festivali olur :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri