7. Gezenbilir Festivali 2014

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cidowsky Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 89
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 68,937
Ynt: 7. Gezenbilir Festivali 2014

kamp atilir.civarda bi kac koy var.catalca sucugu meshurdur bol bol sucuk yeriz :smiley:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Etiketler

SafetyFirst' Alıntı:
Bence de böylesi daha uygun olur.
Dilerseniz hemen burada bir listeleme yaparak da başlayabiliriz.
Geriye kalan zamanı belirlemek.

Örn:

Yalova = 2 (Ben ve Eşim)

bu durumdaa İstanbul ve çevresi çıkacağı aşikar arkadaşlar Yalova ve çatalcadan bahsetmiş ben Ankaralı olarak bi düşünürüm gelmeyi gelmeme ihtimalimde doğar. Gezenbilirin geçmiş yıllardaki etkinlik ruhunada uygun olarak çok fazla bolunun batısına kayılmaması taraftarıyım.

bi kac lokasyon belirleyelim,300-500 yorumdan fazla yazanlar oy kullanabilsin cogunluga gore lokasyonu belirleyelim bu sekilde katilimda daha fazla olur akil vermek gibide olmasin :smiley:

oguzhan3434' Alıntı:
bi kac lokasyon belirleyelim,300-500 yorumdan fazla yazanlar oy kullanabilsin cogunluga gore lokasyonu belirleyelim bu sekilde katilimda daha fazla olur akil vermek gibide olmasin :smiley:

Kamp yeri oy kullanma hakkı bulunan, 300/500 mesaj atmış üyelerin oylaması ile belirlenecek ise, bahse konu kampa da sadece bu arkadaşlar katılır ve dolayısıyla katılım da bahsettiğiniz kadar çok olmayabilir.
Bize de katılımcılara iyi kamplar dilemek kalır.

bunu soylemekteki amacim mesela ben istanbulda oturuyorum bu cevreye yakin bi yer olmasi icin hergun yuzlerce fake hesap acip sahte oy kullanirim gibilerin onune gecebilmek icindi.

Haklı olabilirsiniz. Hal böyleyken aynı kişi 5 tane fake hesap, 5 tane de fake konu açıp bir gecede 1000 tane fake yorum yazabilir.
Bu da bir ihtimal.
Bence son kararı sayın Sedat Açıl versin ve hepimiz uyalım.
Yoksa bu şekilde hem konu, hemde kamp amacını aşacak.

oyle bir ihtimal yok biri bin tane fake yorum yazsa muhakkak goruruz :smiley:

Arkadaş lar teoriler üstüne yorulmayalim. Genel katilim ank. Ist. Ve çevresi olarak gorunuyor. Bolu çevresi yer fikirlerimizi sunalim. Oylayalim.
Ben Bolu aladaglar diyorum.

300-500 mesaj oy vs. yazdınız, azıcık mesajımla fikir yazmaya çekindim doğrusu. Artık önermekten vazgeçtim ancak öneriyi beğenme hakkım olduğunu düşünerek Aladağlar fikrine katılıyorum, ortada bir yer bencede.

300-500 mesaj hakkı olan oy kullansın demekle nasıl bir ötekileştirme yapıyoruz arkadaşlar? belki üye hiç yorum yazmıyor ama her etkinlikte var olabilir. bu tarz çözümler katılımcı sayısını azaltmakla kalmaz üyeleri gerçekten kırar. oylama durumunu reddediyorum ben zaten düregelen bir gezenbilir festival durumu var ve bu festival yeri uygunluk olarak bolu civarında yapıldı ama boluda hep gittiğimiz yerler dışında pek yer yok aladağlar yıllardır kış ve yaz kamplarımızı yaptığımız ve bölge olarak bilinen bir yer. burası uygun olabilir katılırım bu öneriye bakalım sedatta katılacakmı

Tüm fikirlere saygı duymak kaydıyla , işi rakamsal ölçülere indirmek bana göre de iyi değil .yer ve tarih belirli olursa şimdiden plan yapabiliriz selamlar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR