7. Gezenbilir Festivali 2014

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cidowsky Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 89
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 68,930
Ynt: 7. Gezenbilir Festivali 2014

tahminen ramazandan sonra olacağını varsayarsak bu sıcak havalarda hem dağ hemde deniz kenarı olabilecek yerler seçilirse süper olur :D

Etiketler

yasakşehir07' Alıntı:
tahminen ramazandan sonra olacağını varsayarsak bu sıcak havalarda hem dağ hemde deniz kenarı olabilecek yerler seçilirse süper olur :D
Karadeniz diyosun

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

9 10 ağustos bayram sonrası hafta sonu

Mugada cakraz ınkumu güzelcehisar tarafı düşünülür mu

Gerci bir kaç yol önce bu tarafa bir organizasyon yapılmış ama

Ben önerimi yapayım yinede

Katılımcıların çoğunluğu hangi bölgelerde ise ona göre bir bölge seçelim. Konunun üstüne anket açılabiliyor mu herkes yerleşik olduğu ili işaretlese çoğunluk hangi bölgeye yakın ise kolay herkesin kolay ulaşabileceği bir yer seçebiliriz sanırım.

Çanakkale ankaraya bile çok uzak ankaranın daha doğusundan gelecek arkadaşlarıda düşünmek gerek sivas kayseriden gelen çok arkadaşımız var onlar için güzelcehisar bile uzak kaçabilir güzelcehisar güzel bir yer ama gezenbilir festivalindeki kalabalığı kaldırabilecek alan mevcutmudur güzelcehisarda ben gitmiştim illaki ormanlık alan vs vardır bakmak lazım ama dediğim gibi herkese uygun olması lazım

rabbit' Alıntı:
Katılımcıların çoğunluğu hangi bölgelerde ise ona göre bir bölge seçelim. Konunun üstüne anket açılabiliyor mu herkes yerleşik olduğu ili işaretlese çoğunluk hangi bölgeye yakın ise kolay herkesin kolay ulaşabileceği bir yer seçebiliriz sanırım.
Bence de böylesi daha uygun olur.
Dilerseniz hemen burada bir listeleme yaparak da başlayabiliriz.
Geriye kalan zamanı belirlemek.

Örn:

Yalova = 2 (Ben ve Eşim)

catalcada ormanli diye bi yer var.hem kumsal hem agaclik hemde karadeniz sahili guzel denizi de temiz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.