7/24 Açık Landrover'cılar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan HakanBastoncu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 46,274
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 926,959
Ynt: 7/24 Açık Landrover'cılar

Bangladeş'te miydi, hani willy'den bozma süslü püslü dolmuş arabaları var. Aynı onlara benzemiş.

Etiketler

Defender ön kapılar için cam rüzgarlığı nereden bulurum?
Kayalar'da 135TL civarında.
Daha ucuza arıyorum.

Burada bir topic olacaktı satış yaptığı 2-3 sene önce almıştım ben kendisinden, yüz lira gibi birşeydi, daha ucuza bulacağınızı sanmıyorum.

Topic sahibi safariturkey ise sordum, sadece pikaplar (amorok vs) için getiriyormuş artık.

merhaba arkadaşlar,
satılık bir defender hakkında görüşlerinizi merak ediyorum. ben bu söz konusu ilandaki aracı alıp revizyondan geçirdikten sonra kamp aracına dönüştürmeyi düşünüyorum. ilanda aracın çok temiz olduğu söyleniyor fakat fiyatı bana şaşırtıcı derecede ucuz geldi. sizin değerli görüşleriniz benim için önemli. o yüzden burada size danışmayı uygun buldum. olumlu yorumlamanız durumunda araç sahibiyle irtibata geçmeyi düşünüyorum. sonra geniş kapsamlı bir revizyon ve modifikasyon sonrası kamp aracına dönüştürmeyi planlıyorum.
şimdiden teşekür ederim.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-bundan-temizi-fabrikada-187986671/detay

Amaciniz sadece kamp ise araba yeni kaporta boyadan cikmis gibi gozukuyor.saselerinden curuk yok ise motor iyiyse araba alinir.cokda guzel kamp araci olur.bide dizel olsaydi keske.lpg yok bu arada.cok ufak dokunuslar yapicaksiniz.bi arkadasimda vardi.kasayi arabayla birlestirmisti.kasa icine izalasyon u seklinde koltuk ortaya da teknelerde kullanilan tarzda yukari ve assagi inebilen masa yapmisti assagiya inincr yatak olarak yukari ciktiginda masa olarak kullaniyordu.belki webasto ihtiyaciniz olur.araba guzel gozukuyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,433
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR