60CSX Turkce Arayuz ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gumush Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 37
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,921
Ynt: 60CSX Turkce Arayuz ?

60 cx'e 3.90 türkçe versiyon yükledim sorunsuz çalışıyor. ancak bazı arkadaşlar 4.00 yada 3.70 versiyon öneriyon öneriyorlar. eğer varsa türkçe sürüm linklerini verebilirmisiniz. selamlar

Etiketler

kovboy2007' Alıntı:
site yönetimi benimde garmin 60csx modeli gpsim var bunda türkçe version yüklüydü taki geçen hafta güncelleme yapana kadar.. benim mail adresimide türkçe versionunu gönderebilir misiniz.. rainbow.muzo@gmail.com
şimdiden teşekkürler.
iyi çalışmalar
Selamlar,
öncelikle, güncelleme sırasında karşılaştığınız problem için üzgünüm. Ancak, bir konuya açıklık getirmekte fayda görüyorum. Site/Forum "moderatörü" olarak, görevimiz yapılmakta olan yazışmaların "moderasyonunu" yapmak. Bu nedenle, size herhangi bir yazilim yollamak gibi bir çalışmamız yok (ki, bahsettiğiniz yazılımlar, Baytekin firmasi tarafından lisans ile satılmaktadır ve bizim dağıtmamız söz konusu olamaz) ). Dolayısı ile, eğer türkçe sürüm ihtiyacınız var ise, lütfen "forum" aracılığı ile "diğer üye arkadaşlarımızdan" yardım isteyiniz. İlave olarak, maalesef ben türkçe arayüz kullanmadığım için de size faydam olamıyor. iyi günler dilerim, reha

60CSX Turkce Arayuz ? yardım!!!!

arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.. garmin 60csx modeli gpsim var bunda türkçe version yüklüydü taki geçen hafta güncelleme yapana kadar.. benim mail adresimide türkçe versionunu gönderebilir misiniz.. rainbow.muzo@gmail.com

Merhabalar öncelikle. Bende cihazı yeni aldım. Az önce 4.00 versiyona güncelledim, bu sefer türkçe çıkmıyor. Yardımcı olabilir misiniz acaba?Şimdiden teşekkür ederim. t.atillatekin@gmail.com

Yurt dışından garmin 60 CSX aldım ama ne yazıkki türkçe arayüz olmadığını gördüm. İnternette baya araştırdım ama 4.90 versiyonunu bulamadım. tüm siteler garminin kendi sitesine yönlendiriyor orada ise 4.00 versiyonu var ondada türkçe arayüz yok. Aranızda 3.90 versiyonu olan arkadaş varsa benim mail adresime gönderebilirmi? Şimdiden teşekkür ediyorum.
szengin43@hotmail.com

Merhaba
Garmin 76 csx cihazımıza Türkçe menü yüklemek istiyorum. Bir yane 3.90 versiyon buldum yükledim ama Tr dil çıkmadı, sitedeki üyelerden mail adresime zahmet olmazsa Tr dil desteği olan 3.90 versiyon gönderebilirmisiniz.
teşekkürler

Mail: celikmessut@yahoo.com

Garmin cihaz kullanan arkadaşlar lütfen Türkçe dil desteği olan versiyonu yükleyebilirsiniz

Türkçe 3.90 için şunu okumalarını tavsiye ederim..

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=57049.0

merhaba
verilen linklerde garmin60csx için v3.90 versiyon dosyasını bulamıyorum
elinde olan var ise gönderebilir mi
selamlar

60csx cihazımı 3.90 versiyonla kullanıyordum.sürekli hatalarla karşılaşmaya başladım.cihaz bazen sapıtıyordu.egnos uydularına bağlanamıyordu.hassasiyet 8.9m yi aşamıyordu.cihaza 4.00 versiyonunu yükledim ama sorun hala devam etmekteydi.yabancı forumlardan biraz araştırdım.ilgimi çeken cihaza hard reset çekerek.cihazı eski hafızasından temizlemek.yapınca cihaz 4.00 versiyonla inanılmaz şekilde hassasiyeti yeniden kazandı.2.3mt civarına geldi.harita gösterim hataları yok oldu. kesinlikle 3.90 versiynu kullanmayın derim.bulabilirseniz 3.70 versiyonunu kullanın.bu versiyon hataları yok gibi.tek dezavantajı 2gb sd kartın üstünde bir hafıza desteğinin olmaması.saygılarımla

merhaba
60CSX için 3.90versiyonunu bana da gönderebilir misiniz
çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim...

mail adresim : sami_atay@hotmail.com

Merhaba arkadaşlar benim de 60CSX Turkce Arayuz ihtiyacım var yardımlarınızı bekliyorum. trbaycell@yahoo.com.tr

teşekkür ederim selamlar.

MERHABA 3,90 VERSİYONUNU BENDE BULAMADIM ELİNDE OLAN ARKADAŞLAR YARDIMCI OLURSA MİNNETTAR KALIRIM TEŞEKKÜRLER
gurhancaa@hotmail.com

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri