6. Gezenbilir & Boloff Doğa Sporları Festivali Ön Duyurusu (29-30 Haziran 2013)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 124
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 49,746
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaslar herkese merhaba
ben foruma yeni üye oldum.hiç bişeyde bilmiyorum ve off-road sadece benim için birkaç deneyimden ibaret.bunu ilerletmek istiyorum ama dediğim gibi deneyimsizim.gezileriniz buluşmalarınız nasıl oluyor? ya da önce şunu soriyim bende katılabilir miyim?

Etiketler
S.DEVECİ' Alıntı:
Hayırlısıyla 2 adet 4x4 Duster ile katılacağız İstanbul dan. Nasıl gidilecek İstanbul dan gelenlerin konvoy olarak gideceği bir buluşma noktası veya irtibat telefonu varmı acaba yardımcı olursanız sevinirim.
serkan bey
servismisiniz siz alttaki yazınızdan öyle anladım

2000 mt rakımdan(kartal otel zirvesinden)seben gölününde gün batımı manzarası.

Ekli dosyalar

• 154732_1662098188045_8210849_n.jpg
    154732_1662098188045_8210849_n.jpg
    55.1 KB · Görüntüleme: 163

tam niyetlendim bu sefer gereksiz bir davetiye aldık izmirden ama artık forumu takip ederim bir dahaki sefere kesin katılırım.çok da heyecanlanmıstım kısmet değilmiş :(

Ynt: 6. Gezenbilir & Boloff Doğa Sporları Festivali Ön Duyurusu (29-30 Haziran 2013)

Çok istediğim bir geziydi... Ama bazı sebeplerden dolayı katılamıyorum. Hepinize iyi eğlenceler.

Ynt: 6. Gezenbilir & Boloff Doğa Sporları Festivali Ön Duyurusu (29-30 Haziran 2013)

yol' Alıntı:
İsminden de anlaşılacağı üzere tabiki sadece off-road değil :smiley: Tırmanış duvarı, geocaching oyunu, off-road yarışları, kano yarışları, gökyüzü gözlem, trekking ve fotoğraf gibi geniş bir içeriğe sahip festival...
Seben ilçesi ve Solaklar kaya evleri jeep safari gezisi
BU ETKİNLİK YAPILIYOR DEĞİL Mİ SEDAT BEY

arkadaşlar
istanbuldan seben e
manzaralı bir yol tercihimdir
rota bilen varsa paylaşabilirmi :( ::smiley:

Arman boyacı buluşup beraber gidebiliriz tabi ki sevinirim bana 0554 542 47 84 numaradan ulaşabilirsiniz. Bizde yolu bilmiyoruz o yüzden burada yazdım varsa konvoy katılalım veya İstanbul dan giden yolu bilen varsa yazsın irtibat numarasını diye ama sağlıklı bir cevap alamadım.

S.DEVECİ' Alıntı:
Arman boyacı buluşup beraber gidebiliriz tabi ki sevinirim bana 0554 542 47 84 numaradan ulaşabilirsiniz. Bizde yolu bilmiyoruz o yüzden burada yazdım varsa konvoy katılalım veya İstanbul dan giden yolu bilen varsa yazsın irtibat numarasını diye ama sağlıklı bir cevap alamadım.
bakalım daha vakit var bir bilen çıkacak herhalde :D

Asıl duyuru açılmıştır, hepimize hayırlı uğurlu olsun ;)

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=97144

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri