6. Gezenbilir & Boloff Doğa Sporları Festivali Görselleri (29-30 Haziran 2013)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan harunakgun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 70
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 29,458
Ynt: 6. Gezenbilir & Boloff Doğa Sporları Festivali Görselleri (29-30 Haziran 2013)

devam devam devam :smiley:

IMG 0506 resized

IMG 0518 resized

IMG 0534 resized

IMG 0547 resized

IMG 0548 resized

Etiketler

Ynt: 6. Gezenbilir & Boloff Doğa Sporları Festivali Görselleri (29-30 Haziran 2013)

Bu ne menem festivaldir....saymeyoz gari.

-YİYENBİLİR yok, mezecinin sahanda sucuklu yumurtası olmadan festival eksik kalır.

-Kamp ateşi sanki çalı-çırpıyla yakılmış gibi.

-Düz duvara tırmananlar nerede..?

-Gece yürüyenleri de fotğraf makinaları kaydedememiş.Ah... müdür-İsmail Beyin katılmadığı belli olmuş.

- ÇAMUR SEVENLER festivali olmuş.

-

sayın ali bey ben bu festivalde makinemi unuttum gelirken 8-10 kişi geldik herkese malzemeydi vs ayarlayacam derken kendi makinemi unutmuşum ee dolayısıyla ne duvar fotosu oldu ne başka bir foto ee yürüyüşler ya olmadı ya ben kaçırdım ama bizler duvar tırmanışı yaparken çeken arkadaşlar oldu onlardan rica edelim fotoları artıkın.... bizde kendimizi görelim duvarda :smiley:

Merhaba

Yine harika bir festival geçirdik.

IMG 4749

IMG 4748

IMG 4747

IMG 4746

IMG 4745

Arkadaşlar koskoca 2 gün sadece offroad'danmı ibaretti, paylaşımlar hep offroad fotoları, gece yüüyüşü, gece ateşi, gece-sabah sohbetleri olmadımı, kapm alanından paylaşım olursa süper olur..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR